Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S. Segíthetek rajta...

S. O. S. Segíthetek rajta valahogy?

Figyelt kérdés
Van egy párom aki idegrendszeri betegségben szenved.Szóval sérült az idegrendszere. :'( És a kapcsolatunk elején imádott,mostanság meg rideg.Szóval egyik nap imád,szeret és másnap meg ordít velem hogy utál.És félek is ilyenkor tőle.Lökdös és ordít...Volt hogy szakítottam vele,de akkor meg keresett sírva.Hát megszakad a szívem.Nem emlékszik a régi dolgainkra.Néha olyan vagyok neki mint egy idegen,és a saját ellenségeinek hisz...Féltem...Ebből semmi jó nem lesz! Segítenétek? Hogyan tudnék segíteni rajta? Kitartok a végsőkig mellette! Tudom hogy sérült az agya,de Ő az életem! Tudtok valami taktikát hogy visszaemlékezzen a szép időkre? És hogy ne legyen úgy hogy egyik nap úgy,és a másik nap meg máshogy? 18/L
2013. márc. 2. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy orvoson kívül bárki segíteni tudna rajta. Annál komolyabb esetről lehet szó.
2013. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a türelmeden ,kitartásodon kívül nem tehetsz semmit.És attól függően milyen sérülés van az agyában,lehet,h soha nem is fog változni a helyzet.És az a legnagyobb baj,h valószínűleg a Te egészségednek is ártani fog az amit átélsz. Nagyon sajnállak Titeket!
2013. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!