Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi értelme füvezni?

Mi értelme füvezni?

Figyelt kérdés
A barátaim eddig is füveztek, két hete le sem teszik és engem ez nagyon zavar. Kipróbáltam már, de fogalmam sincs, hogy mi abban olyan hű de jó!? Most kiakadtak, mert megmondtam a véleményem, hogy ez kicsit már sok. Azt mondják az igaz barát elfogadja az igaz barátját úgy ahogy van. Csak hogy én nem így ismertem meg őket, és szerintem az igaz barát próbálja helyre tenni a nyomorult, elb*szott életét az igaz barátjának. Még egyszer megkérdezem. MI ÉRTELME VAN FÜVEZNI? Ha valaki érthető, elfogadható választ ad, akkor leszarom, hogyan teszik tönkre az életüket, de ha nem én mindent megteszek azért hogy leszokjanak. -.-

2013. márc. 3. 18:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam, nem is egyszer. És a haverjaim is füveznek. Megkérdeztem, hogy mi ebben olyan jó.( nálam nem volt nagy hatása) Azt mondták mert kib*szott, jó. Szóval szerintem, azért mert pár évvel ezelőtt a pia volt a menő, aztán a cigi és most a fű. Majd lesz helyette más nem sokára. Azzal nem fogsz jó pontot nyerni, ha megpróbálod őket lebeszélni. Inkább állj mellettük. Mert ha valóbban olyan rendszerességgel csinálják mint ahogy írtad, előbb utóbb következménye lehet náluk. Akkor kell majd az igazi barát, aki a bajban is mellettük áll. Az én haverjaim csak hétvégén buliban szoktak de ott se mindig.
2013. márc. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
A te barátaidnak is olyan az agyszintje, mint egy 2 éves gyereké? ^^
2013. márc. 3. 19:06
 3/30 anonim ***** válasza:
50%
Füvezni jó aki mást mond az hazudik vagy még nem próbálta a fű is egy drog ugyan úgy mint a kávé te nikotin alcohol vagy ezermillió másik...És az hogy a törvény külömbséget tesz drog és drog között az elég szomorú én is szokta szívni nem olyan nagy baj az senki nem halt még bele (amit a legális drogokrol nem lehet elmondani) ne itélj el senkit azért mert elszív egy klt spanglit szomorú hogy az állam meg teszi és egy csomó pénzt fizet azért hogy ártalmatlan embereket börtönbe zárjanak tudod a legtöbb úgymond tiltott drogot fogyasztó ember akit elkapnak és börtönbe kerül az ki okosodva jön ki a börtönől és aljasá és kegyetlené teszi ahelyet hogy segítséget nyujtanánk szabályoznank... de sajnos itt annyira könnyen megvezethetőek az emberek hogy elsem hinnéd ami elég szomorú tudod kérdező én nagyon sajnálom hogy én már nem érem meg azt a napot amikor rájön arra az emberiség amit én most leírtam és tesz is valamit érte én már nem fogom megérni azt a napot amikor egy füvező melet elmenek a rendőrök az utcán és nem érdekli őket nem fogom azt sem megérni hogy a heroin fogyasztókat kihúzák a szarból és gyogykezelésre kötelezik .. és nem börtönbe dugják tuddod itt nem a probléma megszüntetése a cél és tudod miért ? mert lehetetlen lenne megszüntetni mindig is voltak drogok és mindig is lesznek is mindig volt kinálat és mindig lesz is idejelne elkezdeni szabályozn....bocs a helyesírási hibákért nem vagyok most a toppon..szép estét
2013. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló, engem az nem zavar ha NÉHA füveznek, de az hogy már nem bírnak normálisan beszélni, írni, gondolkozni, az szerintem már gáz. Örülök, hogy a kemény drogot még nem próbálták ki, de mi értelme? Én TÖBBSZÖR, ismétlem, TÖBBSZÖR, nem egyszer kipróbáltam a füvet, hogy vajon miért lehet olyan jó a többieknek. Kb. fél óráig hat, az agyad ellágyul,hülye leszel tőle... stb.. értelmes dolognak tartod? Komolyan? :OO Engem csak az zavar, hogy nem tudok normálisan beszélni velük, mert vagy azt mondják: Bocsi mit is mondtál?, vagy csak nevetnek, akkor is ha nem szívnak. EZ NORMÁLIS SZERINTED?
2013. márc. 3. 19:20
 5/30 anonim ***** válasza:
50%
teljesen normális ha ilyeneket csinálnak mikor bevannak tépve ez miatt ne agódj mindenki ilyen olyankor és a legtöbb ember pont azért csinálja hogy elszakadjon a mindenapi (bocsi a hangnemért)szarságoktól persze könnyű velle túlzásba esni van hogy évek után esik csak le a tantusz hogy ez egy komoly dologá alakult,az egy két spangli ból let napi két három paket de hidd el elmúlik egyszer mindenki felnől én nekem két évembe került mire külömbséget tudtam tenni aközzöt hogy alkalmanként és a közöt hogy rászokta ne izgulj elöbb utobb megjön az eszük legyél türelmes
2013. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Ez már 2 éve tart, és felnőtt emberekről van szó. Vagyis korban felnőttek.
2013. márc. 3. 20:38
 7/30 anonim válasza:
58%

En mindne nap bevagyok szivva. nem azert mert fuggo vagyok, hanem mert elfelejteti a sok szat ami mindne nap er. lehet neki is van valami baja, csak nem akar teged ezzel terheni.

a masik edig betepve sokkal melyebb beszelgeteseket lehet folytatni a masikkal. lehet ez kell az eletebe es nem pedig az ires proli beszelgetesek

es amig nem a kemenyebb drogokhoz nyul adidg orulj :)

2013. márc. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
itt az a kerdes, hogy rendes vagy bio szart szivű? mert ha rendes akkor nem lesz baja, de ha bio akkor elobb utobb elbutul
2013. márc. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Ó, annak örülök. Sajnos nem sokára annak is eljön az ideje. És szerintem egy 20 éves "gyereknek" nem a fűvel kellene foglalkoznia. Nem annyira rossz az élete, hidd el. És sok mindenkinek szar, de nem mindenki nyúl egyből a fűhöz, drogokhoz. Azok akik ezzel tudnak csak élni azokat sajnálom. :) Mert az nem élet. ^^
2013. márc. 4. 11:12
 10/30 anonim válasza:
te véletlenül nem a tündi vagy?:d
2013. márc. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!