Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok extra száraz...

Mit ajánlotok extra száraz fejbőrre és hajra?

Figyelt kérdés
Annyira száraz a fejbőröm, hogy ha kicsit megdörzsölöm a fejem az apró bőrdarabok százszámra szállingóznak a levegőben, a hajam szintén száraz, elvékonyodott és meg is ritkult és ha még ez nem lenne elég, néha több pattanás is előjön, leginkább a fej oldalsó és hátsó részén, felül soha. Próbáltam már sok féle sampont illetve voltam több bőrgyógyásznál is, de eddig sajnos semmi nem segített. (27/F) Köszi a segítséget!
2013. márc. 9. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A hajat a fejbor hajszalerei taplaljak es tartjak eletben, az allandoan korpas haj feherje es D vitaminhiany, rossz emesztes es taplalek felszivodasnak a jele.

A borgyogyasz milyen vizsgalatot csinalt? Mit adott, a samponon kivul, mivel ezt szoktak adni, viszont mit nezett meg meg? Ha a vizsgalat elmaradt, akkor haziorvoshoz fordulj, hivatkozz a tunetedre, s vervetel, mivel ebbol kiderul, hogy valoban vitaminhiany az oka, tehat itt kivizsgalasra van szukseg.

2013. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
...a fej masszirozast mar most is elkezdheted, tehat vagy beszerzel egy kinai borkalapacsot, vagy pedig az ujjaiddal utogeted a fejedet vegig, a kozepen haladsz, amit az egesz fejen elkell vegezned, affele savokban utogeted, igy ered el, hogy tobb ver, energia aramoljon erre a reszre.
2013. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltam 2 bőrgyógyásznál is, mindkettő csak megnézte a hajamat, fejbőrömet és ebből vont le következtetést.
2013. márc. 9. 18:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Az egyik azt mondta, hogy túl van irritálva, sokat van mosva, pedig sztem egyáltalán nem mostam akkor sokat mikor először megjelent, most már gyakrabban mosom (2 naponta), mert eléggé viszket és hajmosás után pedig megszünik 1 napra :(
2013. márc. 9. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!