Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális hogy a tetoválás...

Az normális hogy a tetoválás körül ilyen vizenyős vagy dagadt a bőr? Most lett meg az első tetovalasom, így néz ki körülötte a bokám.

Figyelt kérdés

2013. márc. 10. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Pár napig normális, de egy hét után már nem az.
2013. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 SzilKa ***** válasza:
Bokánál abszolút normális, de csak az első pár napban. Pihentesd és polcold fel a lábad.
2013. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat. Csak az a problem am h anyukad nem tud rola szoval nem tudom folpolcolni, meg nagyon apolni, bepantollal kenem napi4-5-szor.Mostanra az egyik fele a tetovalasnak teljesen rendben van, a masik pedig begyulladt ,lila és fáj, mit csinaljak szerintetek?
2013. márc. 20. 11:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig ezzel mostanra már orvoshoz kellene menni.
2013. márc. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SzilKa ***** válasza:
Rendes szalonban voltál, vagy valami haver otthon barkácsolta a tetoválásodat? Hogyan utókezelted?
2013. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Haver... most elmentem egy jobb helyre, ahol azt mondtak h menjek orvoshoz, szoval az lesz. Elegge be vagyok ilyedve, mert nem akarom h kivagjak a begyulladt reszt. Tobbe nem megyek nem profi helyre az biztos
2013. márc. 29. 00:31
 7/8 SzilKa ***** válasza:

Remelhetoleg nem kaptal el semmilyen komolyabb fertozest, pl hepatitis...


Sokan nem ertik, miert kene tobbet fizetniuk egy szalonban, ha a haver olcsobban tetoval, hat peldaul ezert... Meg a minoseg miatt. :/

2013. márc. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azert mentem haverhoz, mert a szuleim nem engedtek, de hulyeseg volt, ki fogom kortigaltatni, de tenyleg senki ne menjen szar helyre
2013. márc. 30. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!