Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A mai 10-12 évesek mért...

A mai 10-12 évesek mért hordanak melltartót?

Figyelt kérdés

de most komolyan, nincs is a legtöbbnek még semmi melle de anyuci ráadja vagy megveszi neki mert h kislányom hordani kell...

vagy éppenséggel a gyerek nyögi be h szeretne melltartót hordani... de mégis mit tartana benne ??-.-


csak annyit lehet ezzel elérni h kevésbé lesznek erősebbek a "ha majd nagyobb lesz" a leányzó mellizmai így már 30 évesen lötyögni meg lógni fognak mivel megszokták h tartották őket világ életükben... ezigynemjó.


2009. szept. 14. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:

a legtöbb 12 évesnek már van melle mostanában :D

hameg nincs, csak képződmény, akkor vesz magának egyet, mert azthiszi ettől jobb nő lesz.

amúgy egyetértek veled abban, h mikor én kislány voltam, anyukám sosem engedte a melltartót, merthogy nagykoromban csúnyák lesznek a melleim, hamár 13 évesen a kezdetleges melleimre is melltartót veszek:D így nemhordtam melltartót, kb csak mostkezdtem el (24 évesen:D) nemazért mert eddig tiltotta, hanem mert megszoktam a melltartó nélküliséget és baromi kényelmetlen volt a melltartó mikor felvettem.

naszóüval, mostígy kezdek hozzászokni, de a melleim szépek, feszesek, kerekek, nem lógnak, szal minden oké

2009. szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vannak korán érök,akiknek 12 évesen is van már mellük,nem csak egy kis pattanás,nekik viszont célszerü elkezdeni legalább topot vagy melltartót hordani.
2009. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

jó bocsánat sajnos úgy látszik nem tértem ki egészen a részletekre... nem azokra gondoltam akiknek van mert oké nekik egy toppszerüizé jó...

de akiknek nincs semmi amit tartson...˙(<-róluk van szó)

2009. szept. 14. 22:35
 4/8 anonim ***** válasza:
sztem a huszonéveseknek sem kéne, nekik sem lóg. -_-
2009. szept. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
itt nem is arról van szó h lóg e vagy nem: )
2009. szept. 14. 23:44
 6/8 anonim ***** válasza:

12 évesen se "toppszerűt hordtam mert volt ott valami"... Nekem már 12 évesen 85/C-s mellem volt.. Biztos jol nézett volna ki egy szál topban....

De azokat én sem értem, akiknek nincs semmi, de már melltartót vesznek, még gázabb ha kitömik :DDD


14/L

2009. szept. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

én is 12 vagyok, anya nem erőlteti és nekem meg megfelel a top, télen atléta

12/L

2010. márc. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem azért mert ha az osztályukba jár korán érő lány, akkor az manipulálja őket
2011. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!