Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csajok! Titeket nem zavar ha...

Csajok! Titeket nem zavar ha egymás előtt kell levetkőzni sulidokinál? Nálunk szinte csak én vagyok akit ez idegesít. Miért van ez? 13L

Figyelt kérdés
bugyira kell vetkőzni, és nagyon szégyenlős vagyok, hogy tudom ezt leküzdeni? Van más is akinek ez kellemetlen?

2013. márc. 15. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy van,hogy kettesével megyünk be és barátnőmmel megyek be. De én például tesin utálom, ha valaki csak ül és bámul, miközbe öltöznék :D

16/l

2013. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és Nálatok mennyire kellett vetkőzni? de egyébként nem értem miért jobb kettessével vagy hármassával vizsgálni, mivel gyorsabb?
2013. márc. 15. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérd meg a védőnőt, hogy te külön mehess be. Úgyis megfogja engedni. Én is mindig ezt csináltam. Aztán a következő évben meg már mindenkinek egyedül kellett bemennie. Tesin is szégyenlős vagyok és utálom ha vetkőznék és néznek.
2013. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elég sok lányt zavar,de azért csinálja ezt a doki mert tapintatlan.Nem fog tudni senkit sem gyorsabban vizsgálni attól ha az egyik lány mögött még kettő ott áll,csak megalázó helyzetbe hozza a lánykát.Eleve csak két keze van,szóval nem fog egyszerre 3 lányt megvizsgálni.Taplósság.Amúgy arra sem kötelezhetnének titeket hogy egy száll bugyiba kelljen mások előtt áldogálni.Fiúknak még rosszabb mert van ahol a heréket és a fitymát is megnézik,ami azért nagyon ciki,ott mindenképp csak egyesével szabadna vizsgálni.


Amúgy mért nem próbáltok szólni osztályfőnőknek,igazgatónak vagy szülőknek,hogy szeretnétek ha egyenkénti vizsgálatra adnának lehetőséget.Így lenne az orvosi vizsgálat normális.


Jobb ha tudod hogy vannak sulik,középsulik persze ez igen kis mértébe van lányoknál ahol a mellet is megnézi,vagy a szeméremajakat,csiklót.Ezen két vizsgálat nem kötelező,nem kényszeríthetnek rá.Ha ilyesmivel találkoznál akkor a vizsgálatot megtagadhatod.Bármely vizsgálatot elvégeztethetsz választott orvossal csak papír kell róla és nem kötelezhetnek vizsgálatokra sem.

2013. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amúgy mi nagyszájúak voltunk és szóltunk osztályfőnőkin hogy egyenkénti vizsgálatot szeretnénk és csak bennt a vizsglálóba vetkőztünk le,nadrágba és polója mentünk be az orvos elé ez ezt jelenti.Fiúk is szóltak,szülői segítséggel,hogy nem vesznek részt a fityma és here vizsgálaton.Csak száj kellett hozzá
2013. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__41177..


Tök sok hasonló jellegű kérdés volt mostanában,olvasgasd ezeket is el.

2013. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!