Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit javasoltok, mit csináljak?...

Mit javasoltok, mit csináljak? (Körömgomba?! )

Figyelt kérdés
Kb. 3 hónapja voltam kirándulni az osztállyal, elég hosszú utat tettünk meg, gyalog. Kicsit nyomott a cipő, nem törődtem vele, de később belilult a nagylábujjam, besárgult, majd felhólyagosodott, rétegesedett. Most viszont a körmöm fele totálisan le van válva, szinte majdnem le van esve, és még fáj is. Olvastam, hogy valószínűleg körömgomba, de nem tudom. Szeritetek vegyek Nailnert vagy canesprot, ha már majdnem leesett? Ilyenkor mi a teendő? Várjam meg, míg lenő? Volt már valakinek ilyen, vagy hasonló esete? segítsetek, nyárig rendes, szép körmöket szeretnék!:/
2013. márc. 16. 23:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül körömgomba. Lehet a cipő szorításától is. Ha egy doki megállapítaná a valós okát, jobb lenne. Ha mégis kiderül, hogy gomba, lehetne már tanácsokat adni. Addig kár vele foglalkozni, mivel a gomba gyógyítása kicsit macerás.
2013. márc. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!