Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bokaszalag szakadás teljesen...

A bokaszalag szakadás teljesen meggyógyul?

Figyelt kérdés

Akinek volt már mennyi ideig tartott a gyógyulás

Meddig kellett gipsz, rögzítő?

Ugyan úgy tudtad használni, futni, ugrálni később?

Egyéb tapasztalatok?! :)



2013. márc. 24. 21:16
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nekem is történt mostanában egy elég nagy eséstől. 4 ik hete dúzzadt a bokám a 3ik héten kaptam egy bokarögzítőt, ha lemegy a dúzzanat hordjam. De nem múlt el a külső bokacsontomon csak körülötte nagyjából. Röntgenen nincs "gond" . Mit gondoltok miért nem gyógyúlt még meg a gyulladás?
2017. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem először begipszlték fekvő, utána járóval, amivel nem tudtam nem, elmentünk máshová ahol megrötgenezték és kiderült, hogy eltört és műteni kell.

Utána megint fekvő, majd jaró gipsz kb.4 hétig.


Szóval ha nagyon fáj akkor érdemes elmenni máshova rötgenre, a jobb mint volt akkor lassan gyógyul.

A duzzanat nekem vsak akkor ment le teljesen mikor mar aktívabban hasznaltam, mozogtam. De túl sok mozgastól újra bedagadhat. :)

2017. aug. 15. 04:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!