Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Így le tudok fogyni pár kg-ot...

Így le tudok fogyni pár kg-ot szerintetek?

Figyelt kérdés

Járok edzésre, hasonló mint az areobik, tornázunk...Heti 2x és mellette csak úgy eszek, hogy reggelit,ebédet és ha éhes vagyok később, akkor egy joghurtot. Így sikerülhet lefogynom 4-5 kg-ot? Vagy valami tanácsot tudnátok adni, aki sikeresen letudott fogyni vagy van valami tapasztalata?


16/L



2013. márc. 27. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne egyél meg mindenféle szemetet. Napi 4-5 étkezés azért legyen meg.
2013. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is azt mondanám, hogy csökkentsd az adagokat, de egyél reggelit-ebédet-uzsonnát-vacsit. Nekem nagyon bejött az, hogy 6 óra után este nem ettem, ha nagyon éhes voltam, ittam vizet, meg ettem egy kis gyümölcsöt, de aztán hamar rááll az ember. Igyál sokat, és kerüld a szénhidrátokat, amennyire csak tudod. Emellé a mozgás szuper. Én így fogytam kb. 8 hónap alatt 12 kilót, és mivel összement a gyomrom, nem is volt gond utána már a kis adagokkal.
2013. márc. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen remélem nekem is sikerülni fog :)
2013. márc. 27. 17:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Szükséged van egyáltalán fogyásra? Hány kiló és hány centi vagy?
2013. márc. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
170 cm 64 kg :S
2013. ápr. 7. 12:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Mindjárt gondoltam, hogy így van tökéletes alakod. Csak azt nem értem, miért akar minden tökéletes alakú lány fogyni! Legszívesebben betiltanám a modellkedést, amíg csak csont és bőr lányok lehetnek modellek, mert minden tinilány rájuk akar hasonlítani.
2013. ápr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!