Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nemi identitás zavar? Megoldás?

Nemi identitás zavar? Megoldás?

Figyelt kérdés

Kérlek szépen Titeket, a komolytalan válaszokat ne küldjétek el.


Kiskorom óta van egy kis "zavarom" ezen a téren. Születtem valamilyen neműként, tudok is úgy viselkedni, de az inkább kifelé szól. Szeretem, ha elfogadnak, és nagyon nehezemre se esik így viselkedni, de magamtól nem tenném, se öltözködésben, sehogyan. Aszexualitás is társul hozzá, nincs szexuális éhségem se egyik, se másik irányba. Igazából úgy érezném jól magam, hogy ha az emberek nem valamilyen neműként tekintenének rám. Annak örülnék a legjobban, ha mindenféle nemi jellegű részem eltűnne. Van-e erre valami megoldás? Hasonló emberekkel is beszélgetnék!


ui: Nem összezavarodott tinédzser vagyok.


2013. márc. 28. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Részemről csak tipp: hátha szexuálpszichológus tudna segíteni, ő valószínűleg ismeri a kiváltó okokat is, míg (esetleg) mások csak tanácsokat tudnának adni).

Én is csak laikus vagyok, ez csak egy tipp volt.

2013. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy te vagy a totális aszexuális.SŐt biztos.
2014. febr. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!