Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Depressziós lennék?

Depressziós lennék?

Figyelt kérdés

Szinte minden nap félve megyek suliba, de igazából nem tudom miért. Sírógörcsöm van, és remegéses rohamaim, éjszakánként alig alszok, ha tömegbe vagyok bepánikolok. Sokáig vágtam magam, öngyilkosságra is sokat gondolok. Fizikaliag semmi bajom nincs , ezt kivizsgálták. Pszichológust meg ellenzem , de nagyon.

Köszönöm a válaszokat előre is!

(13/L.)


2013. ápr. 3. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
rohadt depis lehetsz.kell egy jó barát és minden jobb lesz:)
2013. ápr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Bakker, ha már 13 évesen ilyen selejtes vagy, akkor mégis hogy a pic..ába fogsz te boldogulni az életben??!?

Kapd össze magad, de ku..va gyorsan, és éljél tudatosan, legyenek céljaid, egy-két jóbarát, tanuljál rendesen, menjél sportolni, és legyen hobbid.

Rendezd a kapcsolatodat szüleiddel és ne ide írogassál hülyeségeket negyed 12-kor, hanem sipirc aludni, mert holnap iskola!

2013. ápr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

én lehet hoyg depresszios voltam, egészen eddig, mert már nem divat annak lenni :D! örülj mindennek. örülj hogy a kommentemet olvashatod XD :D!!! örülj hogy megvan mind két kezed. örülj hogy nincs here rákod. ect ect. örülj hogy élhetsz :) ne félj a suliba. minek? menj ugy be az iskolába mintha 6 faszod lenne , tiéd a világ.én néha azt gondolom hogy a tömeg nem is létezik, csak én. ergo szarok a tömegre. egyre jobban kezdem levetni a gátlásaim!!! egyszerüen imádom magam ! én vagyok az isten!! ( jobb ezt hinni , mint azt hogy szar az élet )

egy pár motivácios cvideo segiteni fogja az utad!


http://www.youtube.com/watch?v=yX39J_YyKbs

egy kib*szott bajnok vagyok!! ( ezt szoktam reggelente megnézni és ÜVÖLTÖM HOGY I AM A CHAMPION)

2013. ápr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
KEDVES KÉRDEZÖ MOND UTÁNAM HANGOSAN A GÉPED ELÖT !!! WHO AM I ? I AM A CHAMPION MERT EGY KIB*SZOTT BAJNOK VAGY! ÉS ÉN IS
2013. ápr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves 3-aska! Gondolod, örülne egy 13 éves kislány, ha 6 f@sza lenne?
2013. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!