Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a bolhák ellen?

Mit tehetnék a bolhák ellen?

Figyelt kérdés
Két macskánk van, be nem jönnek a lakásba. Van nyakörvük. Az udvaron viszont mégis vannak bolhák. Már az udvart is körbeszórtuk bolhaporral, sokszor, de most megint kezdődik. Vidéken lakok, és a szomszédoknál mindenféle állat van, persze nem is olyan körülmények között, ahogyan kellene. Szerintem nekiik semmi bajuk, mi viszont -a férjem, a gyerek és én-, úgy össze vagyunk csípve, hogy egyrészt megőrülök, másrészt elsüllyedek szégyenemben. Takarítok, ágyneműt húzok, beszórok... De teljesen el vagyok keseredve. Ilyen nincs. El nem költözhetek. Anyukám azt mondja gyerekként is ilyen voltam, és nem tudott mit csinálni, egyszerűen szeretik a vérünket. Mit csináljak?

2013. ápr. 6. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
nalunk csak nyaron vannak. lehet venni allatorvostol cseppet,ami hónapokra kiuzi a bolhakat. vagy nyakörv? csak en félnék,nehogy beakadjon vhova
2013. ápr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van nyakörv. És sajnálnám, ha baja lenne a cicáknak, csak a gyerekem és mi magunk fontosabbak vagyunk...
2013. ápr. 6. 23:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom,h a bolhanyakörv,egyszerű bolhapor nem sokat ér.Sokkal inkább a Frontline,v. ahhoz hasonló oldatok.Nekem 3 macskám van,ezek a lakásba is bejárnak,de évente 2-3x le vannak kezelve és még nem okoztak a bolhák problémát.
2013. ápr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!