Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Migrénes fejfájásom van? Nem...

Migrénes fejfájásom van? Nem múlik el.17/f

Figyelt kérdés
Anyának is migrénes fejfájása szokott lenni nekem még nem volt,de most semmi nem használt.A kocsiba ma megfájdult a fejem,bevettem 2algopyrint nem használt,már hányingerem volt annyira fájt majd megittam egy algopyrin ampullát.Nagyjából elmúlt,de pár órával később megint elkezdett fájni,lefeküdtem aludni és most hogy felkeltem megint kezd fájni egy kicsit.Borzasztó rossz
2013. ápr. 20. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez lehet a nyakcsigolyától is. Próbál valami úton kilazítani, vagy szakemberhez fordulni.
2013. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a migrén nem nagyon múlik el csak tüneti kezeés van az oka sokszor nem fizikai szervi eredetű inkább pszichés vagy a helytelen életmód következménye. Ne ülj sokat a számítógép előtt, sportolj és ami a legfontosabb igyál rengeteg folyadékot főleg most hogy kezd kánikula lenni! 2-3l víz egy nap és ez sokat segít hosszútávon. Én 7 éve vagyok migrénes régebben nagyon keveset ittam, dehidratáltság még a nem migrénes embereknék is fejfájás idéz elő ez az elsődleges oka az ilyen jellegű neurológiai problémáknak. Szóval ivás, sport, és a megfelelő stressz kezelés mellett a minimálisra csökkenthetőek ezek a fejfájások. Ne gyógyszerekkel próbáld csillapítani mert azok gyógyszer toleranciát okoznak egy idő után a szervezeted hozzászokik és hiába veszed be nem fog használni. Migrénre egyébként sem jók a fájdalmcsillapítók csak mérgezed magam feleslegesen. Magnéziumhiány is lehet a dolog mögött. Szedj magnéziumot stb...ha helyes életmód mellett 2-3 hónapon belül nem javul a helyzet vizsgáltasd ki magad alaposan mert lehet hogy fizikai eredetű a dolog, bár akor már rosszabbul lennél mert agydaganat stb napról napra rosszabbodik és egyéb tünetekkel is jár.
2013. ápr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Omega 3, nekem az segitett... azóta a migrénnek, se hire se hanva. :D
2013. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!