Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér probléma! Segítség?

Aranyér probléma! Segítség?

Figyelt kérdés

Pár napja jött ki, kicsi, kb. borsó nagyságú. Még sose volt, eléggé kétségbeesetten próbálkozok eltüntetni minél hamarabb, mert kellemetlen, kissé fáj, de nem vérzik, nem akadályoz semmiben, akkor a legrosszabb, ha tüsszentek. Körömvirággal és aloeverás krémmel kenegetem. Fürdés közben próbáltam visszanyomni a helyére, úgy érzem kisebb is lett, mint eddig, viszont még mindig ott van. Árt, ha nyomogatom, vagy használ? Ha továbbra is így kenem, mennyi idő, amíg elmúlik? (Orvoshoz NEM fogok elmenni, mert úgyis csak kenőcsöt írna fel)

17/L



2013. ápr. 23. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el a gyógyszertárba és vegyél olyat ,hogy reparon kenőcs vagy kúp. Nekem ez vált be, kb 2 nap alatt el szokott múlni.
2013. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A körömvirág és a vadgesztenye kenőcs is jó rá, de patikában lehet kapni sokfélét, kenőcsöt, kúpot. Ülőfürdő után érdemes alkalmazni.
2013. ápr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kamillás törlőkendővel szoktam törölgetni, aztán utána mindig bekenem. Anyukám azt mondta, hogy az aloe verás krém az jobb, mint bármilyen másik kenőcs, ezért azt többet használom, mint a körömvirágot. Kb. 20 percet ülök melegvízben, közben nyomogatom, hátha... Köszönöm a válaszokat, remélem minél hamarabb elmúlik :(
2013. ápr. 24. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!