Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Légzési nehézségek! Mi az oka?

Légzési nehézségek! Mi az oka?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok,nem dohányzom és egészséges vagyok. Eddig nagyon keveset mozogtam, de 2 hónappal ezelőtt elkezdtem keményebben edzeni. Először az első ilyen edzés után éreztem úgy órákig hogy kevés a levegőm(nem fulladok csak érzem hogy még lenne hely a tüdőmben és nem tudom megtölteni). Eddig is olyan munkát végzek már évek óta amihez sok levegő kell,de mióta így edzeni járok (kardio és izomerősítés) azóta néha rám jön hogy sok sóhajtozásra sikerül elegendő levegőhöz jutni. Főleg ilyen nagyobb melegekben jön elő de nem feltétlenül.
2013. ápr. 30. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs veled, csak a szervezeted nincs hozzászokva a terheléshez. Ha már kicsit megerősödtél, biztosan javulni fog a dolog. Egyébként lehet mástól is. Nemrég én is fulladtam sokat, főleg mozgás után, de kiderült, hogy a tejallergiám miatt van(állandóan tejet ittam). Szóval ha nem múlik, érdemes elmenni gasztrovizsgálatra.
2013. ápr. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!