Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megvan a menszeszem. Nagyon...

Megvan a menszeszem. Nagyon görcsöl a hasam. Vettem ba Nospa-t egy 2-3órája, de semmit nem csinált. Van valami hatásos gyógyszer?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

nospára már ne nagyon vegyél be semmit, mert az magában is elég erős gyógyszer...

állj be a forró zuhany alá és engedd a hasadra/derekadra a forró vízt.

én is elég görcsölős vagyok, van ,hogy semmi nem segít, csak az idő...

kitartás!

2013. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*vizet (bocsi)
2013. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Talán cataflam V...nah az úgy kiüt mint az állat :D én személyszerint algopirynt veszek be,és sokkal jobb (a nospa szerintem *** se ér.) Jah és pihenj,aludj,jobb lesz!
2013. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
a nospa tényleg semmit nem ér... :\ tegyél meleg vizes palackot a hasadra, vagy hétfőn írass fel az orvossal apranax-ot, nagyon erős fájdalomcsillapító de nekem csak ez használ :)
2013. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A No-Spa csak görcsoldó, vehetsz be még mellé egy fájdalomcsillapítót(Mondjuk nem biztos, hogy Cataflammal együtt kéne kezdésnek...:D) AZ Algoflex M is ugyanilyen, van benne egy sima fájdalomcsillapító, és egy görcsoldó aminek pont ugyanaz a hatóanyaga mint a No-Spanak
2013. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nekem az szokott használni ha mozgok egy kicsit csinálni pár felülést, ami nem könnyű fájós hassal, akkor kijön minden és nekem utána jobb lesz
2013. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezt a melegvizeset kipróbálom!:D
2013. máj. 4. 21:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az Algoflex M vált be. A melegvízes fürő tényleg használ, az is enyhíti ha háton fekszel felhúzott térddel.
2013. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem a cickafarkfű tea vált be. Szinte meg sem éreztem, hogy megjön, és a hangulatom sem volt olyan borzasztó, mint szokott. :)

A cickafarkfű tartalmaz némi ösztrogén jellegű vegyületet, és ezen kívül jó görcsoldó.

2013. máj. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!