Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Annyira egyedül...

Mit tehetnék? Annyira egyedül érzem magam!

Figyelt kérdés

Pár hónapja egy balesett miatt néma lettem. Elejinte éjjel-nappal sírtam, mára már sokkal jobb a közérzetem. A barátom elhagyott, de a barátnőim, és a családom mellettem áll. De annyira nehéz velük kommunikálni. Megértetni a mondandómat, gondolataimat! Úgy érzem, mintha egyedül lennék ebben a világban. Fölöslegesnek érzem magam. Tehernek. Mit tehetnék, h jobb legyen? Segítsetek, kérlek!

17/l



2013. máj. 14. 17:50
1 2
 1/13 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy hogy sikerült?
2013. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az talán segíthet hogyha minél több emberrel beszélget, de olyanokkal akikkel meg tudod értetni magad, akár írással vagy mutogatással.
2013. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Nincs rá mód,hogy ujra beszélhess?

Egyebként ettől nem lettél kevesebb.Milyen baleset,ha nem vok tul indiszkret?

2013. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Úh, szegény. :( Sajnálom. Mi történt veled?
2013. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak.

Talán ha elkezdenél írni,mondjuk egy blogot,akkor jobb lenne,mert lekötnéd magad.


Az exed meg egy g*ci.

2013. máj. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Én nem bánnám a némaságot. Lehet, hogy sok konfliktust elkerülnék. Én akkor csavarodnék be, ha a hallásom mondaná fel a szolgálatot. Bekattannék zene nélkül.

Fel a fejjel! Idővel jól fog menni a kommunikáció. Ne érezd magad feleslegesnek, vagy kevesebbnek. Tehetsz még bármit, na jó, azért arra ne számíts, hogy csillagszületiket nyersz. Van számtalan más dolog, amiben biztos kiemelkedő vagy, azokkal foglalkozz.

2013. máj. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ne érezd magad feleslegesnek és tehernek, mert nem vagy az. Sajnos nincs más választásod, el kell fogadnod ezt a helyzetet.

Talán érdemes lenne jelbeszédet tanulnotok, az gyorsabb mint leírni a mondandódat. Idővel kialakulnak a dolgok, ne add fel!

2013. máj. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Autóbaleset következtében szakadtak el a hangszálaim.

Én próbálok ismerkedni, de ez így annyira nehéz!

Köszönöm, hogy próbáltok segíteni.

2013. máj. 14. 17:58
 9/13 anonim válasza:
2013. máj. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
próbálj meg verset írni,festeni,zongorázni,találj ki alternatív módszereket önmagad kifejezésére,ezek a lelked gyógyulását is elősegítik. A barátod miatt ne bánkódj,feltéve,ha emiatt hagyott el,úgyis találni fogsz egy normális,kedves fiút,aki szeret. és ne érezd magad tehernek,megértem,miről beszélsz,én rákból gyógyultam meg,sokszor a kezelések után azon gondolkodtam,hogyan öljem meg magam.pedig én sem vagyok öreg,22 éves koromra gyógyultam ki. mindig van tovább,és erősnek kell lenni,kitartás,bátorság :)
2013. máj. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!