Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik barátom hosszú ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátom hosszú ideje egyedül van és az utóbbi 1 hónapban rosszabbodott a helyzete, mit tehetnék érte? 19F

Figyelt kérdés

Egyik legjobb barátom (aki szintén 19 éves) hosszú ideje van egyedül (lassan 1 éve) és mindez nagyon megviseli szegényt. Keményen kűzd azért hogy újra legyen valakije, de az utóbbi 1 hónapban egyszerűen valami eltört benne... Amúgy sem erös lelkületű, de most a még érzékenyebb oldalát mutatja felénk, nagyon könnyen elsírja magát akármin (vers, film, képregény, novella, bizonyos állatok stb...), de ezt többnyire csak én szoktam meglátni mert ilyenkor mindig diszkréten félrevonul ha pedig megkérdezik mi a baj a sulis dolgokra hivatkozik.


Én viszont tudom miért sír, s mint barátom, kötelességemnek érzem hogy segítsek neki! Eddig neki volt egy majdnem 1 éves kapcsolata, de ennek lassan 1 éve, hogy vége, azóta pedig csak tiszteletlen és bunkó visszautasításokat kapott sajnos. Igyekszik más dolgokkal foglalkozni és ezt gyakran meg is mutatja nekünk pl rengeteget rajzol és novellákat ír, régebben sportolt (de erre most az érettségi miatt nincs idö) stb...


Mit tehetnék érte szerintetek?


2013. márc. 18. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Jaj hagyjuk már ezt a sablon dumát hogy érettségi miatt nincs idő. Én érettségi mellett melóztam és mégis 4esnél rosszabb jegyem nem lett.


Mit tehetsz?


Fizetsz neki egy prostit.


Nem neked kell megoldni az ő problémáját, ez az ő ügye.

2013. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem azért sír, mert nincs nője, hanem azért nincs nője, mert sír!

Ki a fenének kell egy ilyen nyápic alak? Nekem nem kellene.

Még a végén nekem kellene a buliban is verekedni érte, ha inzultus éri. Vannak ilyen fiúk, és vannak olyan anyáskodó lányok is, akik esetleg elfogadják az ilyen fiúkat. Keressen ő magának.

2013. márc. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Abban egyetértek veletek hogy a túlzott gyengeség visszataszító. De a barátomnak legalább van lelke, ami nagyon sok emberről nem mondható el. És szerintem ez még mindig jobb, mintha behazudna egy "nagyon kemény vagyok" személyiséget, csakhát bizonyos lányok a csillogó felszínre mennek, aztán csodálkoznak ha a nagyon kemény pasijuk állat módjára bánik velűk. (Persze, ilyen csak szélsőséges esetben fordul elő)
2013. márc. 18. 19:38
 4/7 anonim válasza:

Növessz neki golyókat.

Mást nemtudsz érte tenni. Aki egy versen vagy állatok halálál elsírja magát az nem férfi, nem is fiú, hanem egy rossz vicc.

2013. márc. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz ellene! A gyengeség nem nagyon imponál a lányoknak. Egy sírós lelkű fiú nem nagyon csábító, maximum megsajnálandó. Sajna ez van.
2013. márc. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ma volt egy kemény beszélgetésem vele, ahol kíméletlenűl megmondtam neki, össze kell szednie magát, hiszen férfinak kellene lennie, de méltatlanul viselkedik az életkorához képest. Emlékeztettem arra, hogy ha egy kicsit előbb született volna akkor már besorozták volna katonának és ott bizony nem kegyelmeztek volna neki. Megmondtam neki, adjon hálát az Égnek hogy megúszta mert igencsak megsinylette volna a dolgot.


Szembesítettem vele hogy a nők szemében visszataszító amit művel és hogy nincs benne tartás. Azt mondtam neki hogy így is szerencsés, hiszen már volt egy majdnem 1 éves kapcsolata, sokaknak még ez sem adatik meg. Javasoltam, próbáljon visszatalálni az akkori önmagahoz, hiszen ha akkor meg tudta csinálni, most is.


Ugyanakkor mondtam neki, dicséretes hogy próbál más dolgokkal is foglalkozni, de ez így kevés. Önmagában kell elöször rendet tennie, hiszen addig nem jöhet nő sem az életébe.


Végül jól alakúltak a dolgok mert belátta hogy igazam van és megfogadta, minden erővel azon lesz hogy válltoztasson! Én úgy érzem, minden tőlem telhetőt megtettem, de ezt a harcot NEKI kell megvívnia.


Mindenkinek köszönöm a kommenteket!

2013. márc. 19. 19:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Az jó, ha megértette, csak csinálja is végig.

Egyébként én, mint lány, nem tartom jó dolognak, hogy megszűnt a kötelező katonaság. Az idejével lehet vitatkozni, de akik végig csinálták, legalább férfiak lettek, kevés kivételével. Az idősebb korosztályból kevesebb nyápic alakot ismerek, mind most az én korosztályomból. Én mint lány, kitartóbb, férfiasabb fiúkat szeretnék látni, nem ilyen sok sírót, mint aki itt leledzik. Az írásokból látszik, hogy vannak itt férfiak, még ha a koruk szerint még nem lennének azok, de vannak olyanok bőven, akikkel nem szeretnék anyáskodni.

2013. márc. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!