Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez ugye nem gyomorfekély?

Ez ugye nem gyomorfekély?

Figyelt kérdés
Délelőtt alig ettem, ki vagyok éhezve. Este elkezdett fájni a gyomrom, nem sokáig fájt. Már csak nagyon kicsit érzem. Ez csak akkor szokott előfordulni, ha nagyon ki vagyok éhezve.
2013. máj. 14. 21:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Azóta már ettem párszor.
2013. máj. 14. 21:31
 2/5 anonim ***** válasza:

Még nem valószínű, de lehet belőle az is. Attól, hogy nem eszel, még termelődik gyomorsav. Legyen nálad mindig háztartási keksz, 2-3 db-ot egyél pár óránként, az nagyon jól felszívja a savat. Igyál több folyadékot, lehetőleg sima ásványvizet, az is hígítja a gyomorsavat.

Ne hanyagold el az étkezéseket, előbb gyomorfekély, reflux.

Nem kellemes egyik sem. Kávét is csökkentsd, fekete teát, mert irritálják a gyomrodat.

Jobbulást!

2013. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kávézok, teát sem iszok. Már megint elkezdett fájni, de kibírható. Elég régen történt ilyen, pedig azóta volt már ,hogy alig ettem, pl. tavaly nyáron.
2013. máj. 14. 22:06
 4/5 anonim válasza:
Ne ijedj meg! Nekem is volt már ilyen és elmentem orvoshoz de azt mondta hogy semmi gáz csak sok a gyomorsavam...De menj el te is csak a megnyugvás kedvéért... :)
2013. jún. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mentem el, és nem is fogok elmenni, ha sokszor előfordulna, akkor mennék csak el. Azért volt, mert nem ettem délelőtt, nem volt időm enni. Egy évben egyszer, ha van ilyen.
2013. jún. 19. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!