Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire fontos ezzel orvoshoz...

Igabcsy kérdése:

Mennyire fontos ezzel orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Az achilles inam és a külső bokacsont közötti részen - tudod, ahol elvileg van egy mélyedés, amitől hátulról nézve olyan szép kecses a boka - szóval nekem ott nem lyuk van, hanem kidomborodik.

Régebben többször is elestem, többnyire úgy, hogy a bokám kifelé fordult, de soha nem volt belőle akkora probléma, hogy orvoshoz kellett volna menni. (tehát nem fájt, nem volt inszalagszakadás, törés, stb....

Most sem fáj sem a bokám, sem ez a duzzanat szerű akármi.

Nerm vizes, mert ha benyomom, akkor nem marad ott az ujjam helye.

Tehát egészségügyi problémát nem okoz, csak esztétikailag nem szép.

Szerinted mi lehet ez? És ha nem megyek vele orvoshoz lehet belőle később baj?


2009. okt. 3. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:

hátha régen sokszor úgy estél h a bokád kifele fordult akkor necsodélkozz h azott olyan:)

ha nemokoz panaszt felesleges orvoshoz menni, sztem az orvos sem tudna vele mit kezdeni.

igazából nemtom mi lehet az, ilyen duzzanatom nekemis van, csak nem ott. nekem az egyik bokám dagadtabb a másiknál, mivel egyszer nagyon rosszul léptem, az ínszalagommal volt probléma, de nem kezeltettük, meggyxógyulét de olyan puklis maradt.

2009. okt. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!