Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hipochonder vagyok?

Hipochonder vagyok?

Figyelt kérdés
3 napja megállás nélkül szédülök, fáj a fejem, és furcsán "fáj" a nyaki artériám. elmentem 2 orvoshoz is, mind a 2 röhögött, és azt mondta hogy ilyen probléma nincs.. 15 éves vagyok . fiú.

2013. máj. 22. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább tényleg csak beképzeled magadnak, ha fáj is nem kell bajra gondolni rögtön

Egy embernek pillanatok leforgása alatt fájhat bármije, szíve, rossz egyenetlen levegő vételtől, izületei elfekvéstől

20/F

2013. máj. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nekem 3 napja meglállás nélkül..
2013. máj. 22. 11:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, itt mindenki eszi a lisztet, tejet, cukrot.


SEMMILYEN idegrendszeri eredetű fura érzés, szédülés vagy fájdalom nem lehetetlen. Mert megbetegítő életmódot folytatunk.


Mit egyszerűbb kezelni? Azt hogy beképzeled magadnak hogy szédülsz, vagy azt hogy lisztet eszel és ezért nem vagy egészséges? Az utóbbi megoldása egyszerű, és amíg a hipochondria kezelését megtalálod, semmibe nem kerülne liszt-tejmentes, egészséges táplálkozást folytatni.

Ez csak egy ötlet, de annyi mindenre bejön, hogy vétek lenne nem felajánlani.

2013. máj. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!