Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hipochonder vagyok? = (

Hipochonder vagyok? = (

Figyelt kérdés

Előzmény: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


Anyukámmal többször is beszélgettem erről,ő állítása szerint 100%-ig biztos abban,hogy nem lehetek terhes,mert annak már rég jelei lennének.De amióta megtörtént az a bizonyos aktus,folyamatosan rosszul érzem magam,idegeskedek,stresszes vagyok,keresem a magyarázatokat,érzek tüneteket is,de a lelkem mélyén mindig mondogatom,hogy ez tuti nem azért van,mert terhes lehetek,hanem,mert csak beképzelem magamnak.2 hét múlva kéne megjönnie,addig várjak?Csak mert akkor már a 3. hónap lesz,hogy megtörtént a sráccal,és ha netán az lennék,akkor már nem lehetne elvetetni :( és én nem más gyerekét akarom,hanem a mostani páromét!Mi lenne úgy velem/velünk?Meghalnék szégyenemben... :(

Szóval...csak beképzelem magamnak?Vélemények?



2013. febr. 18. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Tesztet csináltál már?

Orvoshoz már bejelentkeztél?

Mi innen nem tudjuk megmondani, hogy te terhes vagy-e.

Amúgy azért ha valakinek meg is jön a vérzése terhesség alatt, az nem ugyanolyan, mint a rendes.

2013. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tesztet ma tervezem,hogy veszek,vagy holnap,csak ez is a gáz,hogy félek az eredménytől,mi van ha terhes vagyok,és ha negatívat mutat,attól még lehetek az ugyanúgy,meg itt ahol én lakom időpontot kell kérnem,és ha csak szimplán megvizsgál a doki,rá 1 hétre adnak másik időpontot hüvelyultrahangra,szóval türelmetlen vagyok...
2013. febr. 18. 11:36
 3/5 A kérdező kommentje:
arról hallottam,ha vki terhesség alatt vérzik akkor az olyan pecsételő,kevés és 1-2,max 3 napig tart,sokan azzal keverik,nekem 2-3 napig normálisan jött vér,mennyiségre is szerintem normális volt,bár én tampont használok,aztán kezdett barnásodni,de az aztán tényleg kevéske volt,de maga a menzesz betartott 6 napig,szóval akkor nem értem mi a gáz
2013. febr. 18. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Amúgy a fogamzásgátló hormont tartalmaz, ami szépen hatással van a szervezetre. Hatással van akkor, ha valaki elkezdi szedni és hatással van akkor is, ha már nem szedi. Van olyan, akinek például a gyógyszer abbahagyása után meg sem jön a rendes vérzése.

A teszttől meg kár félni. Meg ha 3 hónappal ezelőtt történt a dolog, akkor azt bármelyik teszt kimutatja és pozitív lesz, nem lesz kétség.

De szerintem elég valószínűtlen, hogy terhességről van szó, inkább az, hogy abbahagytad a gyógyszert és most működik igazából a természet rendje szerint a szervezeted.

Amúgy meg ha mégis pozitív lesz a teszt, akkor jobb minél előbb megtudni, mert még el tudod vetetni, ha úgy van. Később már nem igen lehetséges.

2013. febr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha türelmetlen lennél már rég vettél volna tesztet. AMugy tuti nem vagy terhes. ja és ha az lennél ezt a terhességet ezer %hogy kimutatná már. szoval nyugodtan csináld meg.
2013. febr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!