Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » ELmúlhatnak maguktól a férgek?

ELmúlhatnak maguktól a férgek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kb. 1 éve férges voltam és (most ne utáljatok ki), de kézzel tusolásnál felnyúltam magamnak és kipiszkáltam azokat a férgeket, amik a végén voltak.Ezt kb. 1 hónapig csináltam, utána már csak a székletembe láttam.Az utóbbi időkben már nem látom.kb. 2 hónapja nincs.

Lehetséges ez?


2009. okt. 5. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet, de az is lehet, hogy csak beljebb költöztek a férgek.

Van erre külön gyógyszer is és az biztosabb megoldást ad. Nálunk is volt a családban, akinek ilyen tablettát kellett szednie egy ideig.

2009. okt. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elmúlik magától is, de azért jobb lett volna gyógyszert íratni mert az idő alatt rengeteg embert megfertőzhettél. Egyébként a sok foghagyma evése hatásos rá.
2009. okt. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt a bdüös kruva élet, ez aztán az undorító.
2009. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hogy vetted eszre, hogy ferges lettel? Neha ram tor a para,hogy nekem is az van. Van 2 kutyank,az egyik kis termetu,aki mindig felugralt az olembe amikor cigiztem a teraszon,vagy eppen simogattam elotte,es felek,h elkaphattam tole.Bar a szekletemben meg nem lattam,de nem szoktam alaposan megvizsgalni.
2009. okt. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tényleg rohadt gusztustalan vagy.Ennyire igénytelen ,hogy,kérdezem én,mond Istenem,ó hogyan! Hogy a büdös kúrva életbe lehet egy ember???????
2009. okt. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A férgek nem ilyen kis fél centis, mm vékony izék? Azt hogy tudtad kipiszkálni? Vagy neked valamilyen más fajta volt?
2009. okt. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

megláttam a székletemben...

és ez miért gusztustalan?sok embernek van...

2009. dec. 8. 21:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj el mindenképpen orvoshoz vele, ugyanis sulyosabb következményei is lehetnek egy ilyen fajta problemanak, arrol nem is beszelve, hogy fertozo!!! Ez nem szegyen, sok mindenkivel elofordul, van egy kifejezetten erre kitalalt gyogyszer, sztem a haziorvosod is felirhatja.
2009. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem is mész el feltétlenül orvoshoz, ha gyógyszertárban kérsz valami szert rá, ott is tudnak adni valószínűleg.
2009. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!