Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az afrikai nomád törzsek...

Az afrikai nomád törzsek tagjainak miért nincsenek pattanásaik, itt európában pedig hogy-hogy szinte mindenki szenved tőle?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy azt se tudják mi az és én szerencsétlen meg már évek óta próbálok rájönni mi az oka. Sehogy sem akar elmúlni pedig rendesen tisztálkodom. Nekem ez a hormonális, meg túlzott faggyútermelés duma valahol sántít. Kentem már magam orvos által felírt valószínűleg vmi humbuk szarral, hát asszed használt?!
2013. jún. 1. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Napfény és természetes táplálkozás. Én is pattanásos voltam, áttértem paleolit étrendre és csak biokozmetikumot használok, azóta egy pattanásom sincs. Na meg a világosabb bőr érzékenyebb is.
2013. jún. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na az nagyszerű. :) A paleo-ra már én is gondolkodtam, hogy átérek de nem értem, akkor ti mit esztek, mer minden ami finom az nem oké?
2013. jún. 2. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!