Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet legyőzni a...

Hogyan lehet legyőzni a vízfóbiát?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

az attól függ, milyen körülmény között?

én úgy tudtam évekkel ezelőtt,hogy nyáron amikor mentünk a Balcsira, sokat voltam a vízben...Egy idő után már imádtam, alig lehetett onnan kiimádkozni...

Úgy tudom, ha valaki valamitől tart, annak a "társaságában" kell sokat elidőzni :) Remélem segítettem kicsit

2009. okt. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én eléggé sokszor fogok menni víz közelbe,mivel egy héten egyszer lesz nekem úszás.

Eddig még ritkán voltam víz közelben.

Bemenni a vízbe az nem baj,de az igen,hogy víz alá dugjam fejem.Pedig elöző órán már siklás lett volna,előtte vízre felfeküdni(arccal lefelé) lábmozgást végezni.

2009. okt. 8. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:

megint én :)

Én sem mertem lemenni a víz alá. De azt mondták, hogy nagyon jó érzés :) és igazuk volt:)

Lementem a víz alá, és kinyitottam a szemem. Nagyon jó volt...:)

2009. okt. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kitaláltam egy olyan megoldást,amit köv. órán lehet,hogy használni kénne:

Azt képzelem,hogy a víz egyenlő egy olyan széllel,amely ózont tartalmaz és ezért nem szabad belélegezni.

Lehet,hogy hülyeség,de talán ez lesz az,ami segít nekem ezt a fóbiát leküzdeni.

Remélem,hogy a te utolsó hozzászólásod is segíteni fog,hogy merjem víz alá tenni a fejem.

2009. okt. 8. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!