Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám legyőzni a...

Hogyan tudnám legyőzni a hányingeremet?

Figyelt kérdés
Amikor busszal utazunk valahova, mindig rosszul vagyok. Már a gondolattól is, hogy busszal fogunk utazni. Én próbálok nem gondolni rá, meg bemagyarázni magamnak, hogy nem fogok hányni, de nem mindig sikerül. Mit lehet ezzel csinálni?
2010. jan. 13. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre van gyógyszer menjél el pszichiáterhez ő tudja mit kell erre adni. Képzeld még gyerek voltam, és volt egy idősebb nő rokonom, aki nem bírta sem a buszt, sem az autót. Szegény mindig csak bicajjal közlekedett. Amikor beült az autóba alig tettek meg vele pár métert olyan rosszul volt hogy elájult, csak abban az időben ilyen problémára nem igazán volt gyógyszer.
2010. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hányingerre B6 vitamint Magne B6-ot szoktak javasolni, de itt konkrétan valami pszichés dolog állhat. kineziológust is szokták javasolni, hogy tud segíteni .
2010. jan. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de a tesóm 15 éves koráig mindig rosszul volt és hányt, aztán egyszer csak kinőtt belőle, mostmár simán buszozik minden nap a suli miatt.
2010. jan. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyébként tényleg a magneB6.ot szokták javasolni út előtt
2010. jan. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nemsokára 17 éves leszek és se a B6 nem vált be nálam, se a daedalon..pedig próbáltuk. én is abban reménykedtem, hogy kinövöm, de nem úgy néz ki.. :(


azért köszönöm a válaszokat!

2010. jan. 13. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!