Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14, éves vagyok is olyan...

14, éves vagyok is olyan 2-hette el keztem cigizni is azt hallotam hogy ha. Cigizzek akkor meg álhat a növekedésem ez igaz? .

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 10:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
54%
Igen ez igaz. Állj le vele, nem játék. De ha nem lenne igaz, akkor sem szabadna cigizned. Én nem dohányzom, ellenben a húgom igen. Azt mondja megnyugtatja, de ez csak kacsa. Rászokott, és ennyi, nem tud leállni.
2013. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
igen, plusz egy csomó betegséged is kialakulhat! Plusz büdös lesz a szád, elmegy az össze pénzed rá és ha rászoksz, az a legrosszabb. Szerintem felejtsd el az egész cigi témát és találj ki magadnak hasznosabb tevékenységet.
2013. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
én nem azt kérdeztem hogy szokjak e le vagy nem hanem azt hogy meg e áll a növekedésem :) igaz vagy nem?????.
2013. jún. 7. 10:13
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Meg is fog állni, ebben egészen biztos lehetsz. Abból a pénzből, amit cigire költenél, vegyél inkább egy helyesírási szótárat és mindenki sokkal jobban jár.
2013. jún. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Azzal kezdtem hogy igen. De tudod mit? Azt csinálsz amit akarsz, látszik hogy nem sok gógyid van.
2013. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
[link] Miért is? :)
2013. jún. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mivel méreg, igen. büszke lehetsz magadra, ez nálatok menő? lehet más társaságot kéne keresni.
2013. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ahogy olvaslak (a belinkelt privit is) cigizz nyugodtan, hogy a testméreted az agyadhoz igazodjon
2013. jún. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Vicces, hogy milyen kis öntudatosak tudnak lenni ilyen süldő korukban. Úgy okoskodnak, mintha felnőttek lennének, de annyi gerinc és becsület sincs bennük, hogy nyilvánosság előtt kimondják a véleményüket, csak sunyi módon privátban tudnak üzengetni.


Hát, kicsikém nem cigi való neked, hanem két hatalmas pofon apádtól!

2013. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
61%
cigizz csak, te kis taknyos. 14 évesen beugatsz valakinek PM-ben, hős vagy.
2013. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!