Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet védeni az anyajeg...

Hogyan lehet védeni az anyajegyeket? (többi lent)

Figyelt kérdés

Elég világos bőrű vagyok és sok anyajegyem van, főleg a hátamon, karomon és az arcomon. Ha huzamosabb ideig tartózkodom a napon, akkor mindig használok magas faktorszámú naptejet. De ez elég védelmet nyújt? Leszedetni (egyenlőre) nem szeretném az anyajegyeket.

Szerintetek hogyan védhetném az anyajegyeket a káros napsugaraktól (rendszeres ellenőrzés mellett)? 18/L



2013. jún. 9. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha kint tartózkodsz, akkor olyan időbe tedd, amikor nincs olyan ereje a napnak, tehát a reggeli és kora délelőtti vagy késő délutáni, esti órákban. Ha mégis kint vagy máskor, akkor használd a napozó krémet. És rendszeresen járj szűrésre.

Szoláriumot ilyen esetben felejtsd el, bár lehet nem is jársz, de ha mégis, akkor oda nem kéne.

És ezzel mindent megtettél.

Ezeket mondta el nekem is a bőrgyógyász, mert én is ilyen típusú vagyok, mint te.

2013. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem írom le még egyszer,amit előttem írtak,mert abban minden benne van :)
2013. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Jól gondolod 1. válaszoló, tényleg nem járok szolizni. :)

Sajnos sokszor a legnagyobb melegben is kint kell lennem a munkám miatt (10 és 4 óra között). És hát próbálok olyan felsőt venni, ami az anyajegyek nagy részét eltakarja, de most hogy kijött az igazi fülledt nyári meleg, ezt nehéz megvalósítani.

2013. jún. 9. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!