Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez lehet kullancs?

Szerintetek ez lehet kullancs?

Figyelt kérdés

Ma 1 napja hogy egy kis fekete foltot találtam a hasam aljánál . De a kullancsnak látszana a teste és még nőne is mert hogy szívja magát de ez ugyanolyan kicsi pont mint amilyen tegnap volt.

egy képet is csináltam nem tudom hogy mennyi látszik belőle:

[link]


igazából sötétebb egy kicsit csak a vaku miatt itt világos



2013. jún. 16. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ìgy elsö ránézésre igen...

De az viszketne....

Na meg ha végighúzod rajta a körmöd óvatosan beleakad.Ha igen vedd ki,ha nem vagy benne biztos,hogy a fejével együtt kiveszed akkor bízd orvosra.

A lényeg semmivel ne kenegesd be,mert azzal ingerled.

2013. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem vadhúsnak tűnik, de elég homályos a kép. Nézesd meg orvossal, mert ha nem kullancs és hozzápiszkálsz, lehet belőle baj.
2013. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 poiu ***** válasza:
Igen, egy nap után illene bevörösödnie is, szóval nem valószínű. Nézd meg nagyítóval, a kullancsot valóban meg tudod mozgatni. Ha kullancs, tépd ki és tedd el vizsgálatra (a patikában segítenek).
2013. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A szine még mindig sötétes de már még kisebb lett a folt...úgyhogy szerintem biztos nem kullancs , elmúlik az magától.
2013. jún. 17. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!