Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen fogyokuras gyógyszert...

Milyen fogyokuras gyógyszert ír fel az orvos ha hajlamos vagyok a cukorbetegségre es ezert nem tudok lefogyni?

Figyelt kérdés

Cukorbetegségre hajlamos vagyok es egyszerűen képtelen vagyok lefogyni mert egyfolytában farkasehes vagyok. (Ezt orvos állapította meg, nem azért mert nem tudom tartóztatni magam.) Sajnos 18 éves létemre van rajtam +40 kg.

(Az orvosom elment szavaira igy nem tudom megkérdezni)


18/L


2013. jún. 18. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Azért azt nem hiszem el,hogy nem bírod megállni,hogy ne egyél édeset.Vagy csak keveset!

Egyél sok sok gyümölcsöt zöldséget,mikor ennél.....Ès sportolj!!!!

2013. jún. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt tudom es ezerszer hallottam, de nem ezt kérdeztem. Haszontalan válasz.
2013. jún. 18. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:
99%, hogy nem fog neked fogyókúrás gyógyszert felírni.
2013. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért mert hajlamos vagy a cukorbetegségre, az nem ok arra, hogy éhes vagy. Agyban dől el, te elhiszed, hogy attól vagy éhes, miközben tuti, hogy NEM. Én cukorbeteg vagyok, elején is küzdöttem, hogy éhes vagyok, de meg lehet szokni, rááll a szervezet. Napi 5x kevés kaja, alacsony glikémiás indexű.
2013. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg Metformint. De diéta nélkül azzal sem fogsz lefogyni.
2013. jún. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amit az ovos felér,diéta és sport!!!!

Azt kell csinálni,és lefogsz lassan fogyni.Ha tablettát akarsz vegyél formulin 12.

2013. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!