Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kondizós kérdések?

Kondizós kérdések?

Figyelt kérdés
Szeretnék eljárni, de lenne pár kérdésem, érdemes-e. Genetikailag vékony vagyok, nem is eszek annyit, de nehezen hízom. Most 60 kg vagyok. Eljárnék kondizni, de porok nélkül. Ha ugyanúgy táplálkozom mint most és kondizom, akkor mire számíthatok? Nyilván nem leszek kétajtós szekrény, de hatása lesz a dolognak? Illetve mennyire segítőkészek ott az emberek?

2013. jún. 19. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hova mész. Ha teljesen tapasztalatlan vagy, akkor vagy keress személyi edzőt, vagy ment tapasztaltabb ismerőssel. Ha edzel, akkor nagyobb lesz az étvágyad is, de ha mégsem, akkor is többet kell enned a fejlődéshez, mint most. "Porok" alatt nem tudom mit értesz, de ha annyira nem bírsz enni, akkor egy jó fehérjepor csak könnyítene a dolgon, és olcsóbb is, tisztább is, mint ugyanannyi fehérjetartalmú hús pl.
2013. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha elkezdesz járni edzeni akkor az anyagcseréd beindul és többet fogsz tudni enni is.

Nem kell por, bár mindenki úgy tekint rá, mintha kitudjamilyen káros lenne....

Ha meg van a napi szükségleted fehérjéből, szénhidrátból rendes kajával, akkor jó.

Csak egy idő után rájössz, hogy unalmas a tojás, csirke , rizs....

Ilyenkor jobb legurítani efy proteinturmixot , főleg ilyen melegbe !


Az nem gond , hogy most mennyi kg vagy!

Én 53 kg voltam amikor elkezdtem, most 105-108 kg vagyok, igazat megvallva most kicsit lefogytam , mert eltörtem a szárkapocscsontomat...

Fel a fejjel ! :)


Ha esetleg még segítségre van szükséged nyugodtan írj privátba.

2013. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs előítéletem a kiegészítőktől, csak nem akarok folyton, egész életemben használni. Szinte csak tojást, csirkét, rízst és krumplit eszem, nemhogy nem hízok, de a sportolás sem látszik. Attól félek ha abbahagyom a kiegészítőket, annyi "szükséges anyagok" nem vinnék be máshogy, akkor hiábavaló volt az edzés. Nem akarok nagydarab lenni, de jó lenne látni, hogy kicsit legalább kidolgozottabbak az izmaim. Plusz a 190 centimhez illene egy kis izom.
2013. jún. 19. 18:04
 4/5 A kérdező kommentje:

Amúgy nagyon gyors az anyagcserém, pedig van, hogy fekszem egész nap (sajnos).

A csonttöréshez meg jobbulást, tapasztaltam már én is párszor. Nyáron kellemetlen.:)

2013. jún. 19. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem most van először és remélem utoljára, de szerintem a csonttörés mindig rosszkor jön...

Ágyhoz vagy kötve, nehéz az elején az egyszerű dolgok is nehezek, amiket egészségesen semmiségnek tűnik.

Amúgy kösz.


De neked ch kellene főleg , mert a tojás, csirkemellbe nincs sok, ezekbe inkább fehérje van.

2013. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!