Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon vékony vagyok 160cm és...

Nagyon vékony vagyok 160cm és 40kg 15 éves akármennyit eszek nem jön fel egy kiló se halottam hogy a béres csepptől lehet hízni. Segít hogy hízni tudjak? Vagy valami más?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 15/f 168 cm 42 kg xd
2013. jún. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig én is sokat eszek ez majd késöbb vältozni fog probälj edzeni az erösiti a csontokat és egyél este attol lehet egy kicsit hizni ;)
2013. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és még a tészta is hizlal
2013. jún. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy a béres csepp segít e, de ha sok olyan ételt eszel ami alapból hizlal, mégsem szemét akkor valószínűleg kicsit javulni fog a helyzet. Ilyenek például a krumpli( nem olajban sült!!) a tészta, a kenyér... ÉS szerintem ha lelassítod az anyagcseréd az is segíthet valamennyit. Ezt úgy érheted el legkönnyebben hogy kevesebb folyadékot viszel be min amúgy.
2013. jún. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!