Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy döntik el a mentősök,...

Hogy döntik el a mentősök, hogy bevisznek-e valakit, aki nagyon be van rúgva? És gyomormosás, minden pénzbe kerül? Mikor viszik be?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Akihez kihívják őket, azokat be szokták vinni. Általában nincs gyomormosás, bekötnek egy infúziót, és annyi. Ha van TB-d, akkor nem kell fizetni érte.
2013. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha tud magáról, haza is tudna menni, tudja hogy hol lakik, de totál részeg, akkor is beviszik? Vagy csak hazaviszik? És ha egy 15-17 évesről van szó? Ez jelent valamit?
2013. jún. 26. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:
kiskorút, gondolom mindenképp bevisznek.
2013. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert egyszer-egyszer megborul a pohár, aztán van, akik nem nagyon csípnek, és kibas.zásból rám akarják hívni a mentőt. De olyat hallottam, hogy ha valami kártyát viszek, akkor értesítenek egy legközelebbi hozzátartozót, ha nem súlyos az állapot. Annyira nem voltam még, hogy ne tudnék magamról, de megesett, hogy az egyenes vonalon nem tudtam volna végigmenni. :) De haver meg úgy be szokott, hogy csak épp hazaér, de oda is akkora kerülővel, hogy 3x téved el... Most ha így ránkhívnák a mentőt, akkor bevinnének? Én épp nem vagyok 16, ő épp múlt. És ha tiltakoznánk? Akkor erőszakkal bevihetnének?
2013. jún. 26. 23:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ittasság veszélyeztett állapotnak minősül ezért minden esetben be fognak vinni a legközelebbi kórházba ahol infúzióval /ha nagyon KO valaki akkor gyomormosással/ kijózanítják majd hazaküldik. Ha látszik, hogy piáltál akkor elvisznek. De aki szivatásból csinál ilyet annak törném le kezét lábát, mert miatta foglalt lesz egy kocsi ami lehet, h kéne valami fontosabb feladathoz.
2013. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!