Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális kamaszkorban?

Ez normális kamaszkorban?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok!A problémám az,hogy fázik a lábam,pedig 24 fokos a lakás!Ez valami rossz vérkeringés lehet?Ez vajon a kamaszkor miatt lehet?Ha hasonlót tapasztaltok,vagy hasonlót tapasztaltak,akkor írjátok/írják meg!Köszönöm!

2013. jún. 26. 22:57
 1/5 A kérdező kommentje:
ja,és természetesen zokni van rajtam!
2013. jún. 26. 23:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem találkoztam ilyennel tizenévesen kérdezz meg egy orvost
2013. jún. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lencsefőzelék ***** válasza:
Ez rossz vérkeringés lehet, nálam sokszor előfordul (pl. most is), hogy hidegek az ujjaim (a kezemen), pedig most nem fázom, 23,3 fok van. Egyébként sem vagyok fázós, gyakran előfordul, hogy rövidujjúban mászkálok, a kollégáim meg mindig mondják, hogy rossz rám nézni. Otthon egy-két fokkal hidegebb szokott lenni, akkor néha fázom, de az ujjaim szinte mindig hidegek, de ezt főleg csak a kezemen veszem észre. Szóval szerintem nem nagyon kell aggódni, legfeljebb masszírozd/mozgasd meg egy kicsit a fázós végtagjaidat!
2013. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igen én is így vagyok,hogy rövid ujjúban vagyok,és nem fázom,mégis hideg a lábam!
2013. jún. 27. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez keringési probléma, ha nagyon zavaró vagy ijesztő, akkor menj el orvoshoz, azzal problémát nem okozol, maximum megnyugtat. Nekem sosem volt ilyen problémám, azonban az elmúlt egy évben teljesen megváltozott, nagyon fázós lettem és nekem is kezem, lábam gyakran hideg. Az ember hőháztartása változik, illetve valóban keringési probléma lehet. 20/F
2013. jún. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!