Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kamaszkorban normális ha a...

Kamaszkorban normális ha a kedvem ennyire váltakozó? Mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés

16/f vagyok és alapjába véve szeretek boldog lenni, a családi dolgok miatt sokszor vagyok szomorú is és mostanában a kedvem sokat változott. Pl pár éve csak a vígjáték filmeket szerettem, most meg olyanokat amik teljesen megérintenek, elszomorítanak stb.. filmek, regények, és ezeken a tragikus dolgokon szeretek sokat gondolkodni, néha már olyan mintha arra vágynék h ilyen legyen a hangulatom. Mi a véleményetek?


Köszönöm, Üdv


2012. okt. 16. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehány évesen se normális. Valamit rosszul csinálsz, rossz a nézőpontod.
2012. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nem olyan borzasztó ez a helyzet. A kamaszoknak gyakran ingadozik a hangulatuk, változik az ízlésük, pl. a filmeket illetően. Gyakrabban lehangoltak, szomorkodnak, és idegesítik őket a szüleik. Ez persze lehet kóros, de szerintem ne félj! Reméljük rendeződnek szép lassan a dolgaid. Remélem, vannak barátaid, beszélgess velük sokat, csináljatok közös programokat. De ha úgy érzed túl sok a nehézség, és nagyon negatív vagy, ne szégyellj segítséget kérni!:)
2012. okt. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon köszönöm a válaszaitokat, Üdv
2012. okt. 18. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!