Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pszichés probléma (? )

Pszichés probléma (? )

Figyelt kérdés
Nem merek kimenni se strandra se semmi olyan helyre, ahol le kell vetkőzni, mert még kb. 10 éves koromban kialakult tyúkmellem és gerincferdülésem is. Mit lehetne csinálni? 17 éves vagyok most.

2013. jún. 28. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én pedig Gynecomastia miatt nem merek strandra járni, szintén 10 éves korom óta. 20 éves vagyok.

Ez a legkisebb problémám, annyi pszichés betegségem van.

2013. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 gömbicica ***** válasza:

szia :-)

eddig volt valami terápia, torna? 10-17 éves korod között?


[link]


[link]



http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=ty%FAkmell


No itt aztán mazsolázhatsz. Olvashatsz megnyugtató válaszokat is és tanácsokat is.


Üdv. :-) A válaszokból azt hámoztam ki, és én is ugy gondolom, hogy nyugodtan menj strandra.

semmi para.

akinek bütyke van mondjuk, vagy elálló füle, vagy nagy orra, az sem zsákba jár :-)

Tornára vonatkozó dolgokat vedd komolyan :-)

2013. jún. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de attól is félek, hogy egy lánynak se fogok így tetszeni, gondolom neked se tetszene egy olyan pasi akinek ilyen problémája van
2013. jún. 28. 14:22
 4/11 gömbicica ***** válasza:

1/2 igy talán könnyebben érthető a gondod.


[link]


Pszichés gondokat magunknak gyártunk általában.

kicsi-nagy,- rövid-hosszu, lapos-kerek,-...... stb.

mindig hasonlitgatunk. A helyett, hogy kihoznánk magunkból a legjobbat, legtöbbet, amit tudunk.

minden dolog javitható. A lelki problémák is. Persze ha az ember csak magában tartja, és gyüjti-gyüjti, akkor rosszul jár. Ha csak kibeszéli magából az ember, az már fél gyógyulás.

Üdv.

2013. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 gömbicica ***** válasza:

3/4. ne félj!!!! a félelem rossz tanácsadó!!!

olvasd el a 3. link kommentjeit ha ráérsz majd.

ahogy én olvastam, nem zárkóznának el egy kapcsolattól csak tyukmell miatt!!!

az elsőbe azt hiszem van utalás tornára is.


persze ki lehet fogni valami anyuci kedvencét, akinek rózsaszin még a fogszabályzóija és a betétje is, ezekkel nem kell foglalkozni. :-)

Van nélkülük is világ. hiába hiszik magukat a világ közepének!!!

2013. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 gömbicica ***** válasza:

egyébként ha magabiztos vagy, és jókedélyü, jópofa, mellette még netán jól is tanulsz, no para.

Tornát mindenképpen NAGYON JAVASOLNÁM VALAMI jó tudásu szakembertől tanácsot kérve.

2013. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok


gömbicica


Nálam több okból is kialakulhatott a Gynecomastia: Az egyik, hogy apámnak is nagy mellei vannak, és örökölhettem tőle, a másik pedig, hogy több hónapnyi időszakot feküdtem bent egy idegpszichiátrián, ahol teletömtek gyógyszerekkel, melyeknek elég dúrva mellékhatásaik voltak.

2013. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 gömbicica ***** válasza:

szia. idegosztály "gyógyszerei" tudnak csodákat müvelni.

Még mindig aktuális, vagy már tul vagy rajta?

2013. jún. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos, csak rosszabb. Ez még több évvel ezelőtt volt. Most megint megyek vizsgálatra.
2013. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gömbicica ***** válasza:
9/9! nem tudom magad megoldani a gondodat?
2013. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!