Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb. egy éve visszatartom a...

ONearo kérdése:

Kb. egy éve visszatartom a tüsszentést mert gusztustalannak tartom ha valaki teleköpi a kezét, de a napokba hallottam hogy ettől eldurranhat a nyakamba az ér. Elmenjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Később elkezdett zsibbadni a jobb kezemen a gyűrűs/kis ujjam amire rákerestem és azt írták hogy a nyakban található erek miatt van.

2013. júl. 2. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Jaja, nekem is zsibbadt tegnap, mondjuk lehet azért mert elfeküdtem, de inkább elmegyek dokihoz. Nálad meg lehet hogy placebohatás volt.


Egyébként nem valószínű hogy bármi bajod lenne, nem ettől fogsz meghalni.


Amúgy meg lehet ám zsebkendőbe is tüsszenteni. :D

2013. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az akár 150 km/ órával távozó levegő a légutak alapos tisztítását szolgálja. Az iszonyatos sebességáramlás végett a szakemberek gyakran figyelmeztetnek arra, hogy a tüsszentés visszatartása veszélyes is lehet.. Gondolj csak bele? Milyen az, ha a visszafordított levegő ezzel a sebességgel befelé halad? A vele kapcsolatba kerülő szervekben a nyomás sérüléseket , így dobhártya-szakadást, halláskárosodást, de akár kisebb szemsérülést is okozhat.
2013. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne kakilj, mert az gusztustalan.
2013. júl. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
te nem vagy komplett :D zsebkendőről még sosem hallottál?
2013. júl. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha ez megnyuktat menj el, de késöbb ne tartsd vissza ne véletlenül van ez, hanem funkciója van és szükség van rá, nem lehetsz egy nagy tüsszető ha vissza tudtad tartani én képtelen lennék rá mivel igy is akkorát szól hogy a fél ház hallja. Nekem még a csukott szájjal tüsszetés sem sikerült soha pedig sokat próbáltam bár azt is hallottam hogy az sem egészséges.
2013. júl. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet a héten megcélzom az orvost....
2013. júl. 2. 21:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Az orvos elmeállapotot tud kezelni, de zsebkendőt nem fog adni.
2013. júl. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Használj zsebkendőt!Nem lehetsz annyira hülye hogy ezért nem tüsszentesz!
2014. jún. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!