Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen pörgetőszerek vannak?...

Milyen pörgetőszerek vannak? Nemsokára vizsgáim lesznek ahol a leheto legjobbat kell nyujtanom.

Figyelt kérdés
Koffeinen kivul

2013. júl. 5. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, maga a vizsga elég stresszt okoz ahhoz, hogy pörögjél!
2013. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Annyit csinálj, amennyit bírsz. Semmi nem éri meg az egészségedet rááldozni (Hú, de magyar mondat lett ez :D)
2013. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok tapasztalat azt mutatja: nem szabad pörgetőszerekhez folyamodni - mert cserbenhagynak a legfontosabb időpontban, le is blokkolhat. Napközben tanulj (jegyzetelve), néha tarts szünetet (ebben legen ritmus) -esetleg egy kis torna,délután 4 után már ne kávézz és aludj min. 6 órát. Szerintem így nyújthatsz a legjobbat - és így a váratlan helyzetekre is éberen tudsz reagálni, ami nagyon fontos.
2013. júl. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mate, gyömbér, guarana
2013. júl. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kokain es kristaly meth! Semmilyen legalis nincs a koffeinen kivül.


Koffeinnel nagyon jol kombinalhato a ginko. Masreszt varialhatod a koffein forrasaidat, nekem a mate tea nagyon bejött, a kavet el is hagytam. Nem lök akkorat mint egy dupla eszpresszo, de sokkal tovabb tart, es egyenletesebb.


Masreszt a pörgetes önmagaban nem segit, ha attol szetszort leszel es nem tudsz koncentralni, mint pl. en a DMAA-tol, bar asszem mar az se legalis (akkor probaltam, amikor meg az volt).

2013. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szőlőcukor és a banán egy picivel több energiát ad
2013. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!