Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvás probléma. Mit tegyek?

Alvás probléma. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
másfél hete nem tudok elaludni este,mert nem vagyok álmos.. és akár képes vagyok fent lenni reggel 6-7 ig is.. aztán ha sikerül aludnom,akkor is csak pár órát tudok.. hiába fekszek le előbb, felkelek hajnalban és nem tudok vissza aludni :S Mit csináljak? :/ :( 16/L

2013. júl. 7. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a melegre tippelnék, én sem alszom jól mostanában.
2013. júl. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
Ennek ezer oka lehet (pl. hogy nincs suli). Szerintem reggel ébreszd magad, ha aludtál, ha nem. Ha ennek ellenére hetekig nem normalizálódik, akkor doki.
2013. júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na kérdező, egy cipőben járunk, tény én el tudtam eddig aludni, de ma még egy grammot nem aludtam, és valószínűleg nem is fogok. És én is a melegre tippelnék. Am. amit a 2-es írt az jó ötlet, hogy ugyanakkor menj aludni, és ugyanakkor kelj fel.
2013. júl. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ezzel küzdök.De nálam nem a meleg az oka. 4 napja nem aludtam és már nagyon kivagyok semmi sem hat az altatón kívül :( Kérdező szerintem fáraszd ki magad.
2013. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!