Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Örülnétek egy...

Lányok, nők! Örülnétek egy ilyen eszköznek?

Figyelt kérdés

Ma olvastam a neten: www.shewee.com és www.go-girl.com

Ha valaki nem értené: ezzel a szerkentyűvel a nők is tudnak állva pisilni.

Szívesen kipróbálnátok? Egyáltalán mernétek használni? Hasznosnak tartjátok? Kort is írjatok légyszíves.


2009. okt. 21. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

kétségtelenül hasznos például ha nyilvános WC-t kell használni, bár eddig is megoldottuk, nem ? :)

14

2009. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez nagy hülyeség. Csak zavarna... Nekem nem kéne.

Bár abból a szempontból talán jó lenne, h nem kell ráülni a Wc-re idegen helyen. s nem kell egyensúlyoznom...

De szerintem haszontalan.

20/L

2009. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hasznos kis szerkezet, hegymászó hölgyekről hallottam hogy előszeretettel használják, de én is örülnék neki, ha túrázni mennék, vagy nyilvános wc-k esetében is.
2009. okt. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Papir a budi deszkájára (idegen helyen) ozt csókolom!:D

Felesleges pénzkidobás... 22L

2009. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hehhe.. EZ jó!:DD

Én inkább leguggolnék, oszt szevasz.

2009. okt. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is wc-papírból szoktam "fészket rakni" és úgy oké általában, de! ma kiakadtam mert egy kedves hölgytársunknak volt szerencsére előtte lepisilni az ülőkét... Szóval, igen! Én nagyon örülnék egy ilyennek! Naná hogy használnám! Persze először otthon gyakorolnám a használatát mert egyenlőre nem teljesen tiszta a pontos használata de ez részletkédés :). Magyarországon lehet ilyent kapni? HA igen hol? Mennyiért?

:)

23

2009. okt. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem találtam magyar hirdetést, de lehet, hogy csak rossz helyen kerestem.

Az amerikai ár 7 dollár, ez az újra használható (mosható) ára. Mire behozzák, szállítás, áfa, USA-ból még vámköteles is valószínűleg, plusz a magyar kereskedő haszna, hát úgy a 2-3szorosára tippelek majd Ft-ban. A brit eldobhatónak tűnik, megvenni az eldobhatót nyilván olcsóbb, de hosszú távon ez a drágább.

2009. okt. 21. 21:13
 8/8 anonim ***** válasza:
[link] már van Magyarországon is
2010. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!