Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyek pizzat? Ma ketszer...

Egyek pizzat? Ma ketszer ettem eddig, kb.700 kaloriat,1800-at kell ennem, de annyit sosem eszek, mert nem akarok elhizni. Este pizzazni megyunk. Szerintetek ott egyek eg y vekonyka szelet pizzat, vagy itthon brassoit? ( ahhoz hasonlo etelt)

Figyelt kérdés
surgooos!

2013. júl. 19. 15:54
 1/9 gömbicica ***** válasza:

ha nem akarsz elhizni, akkor kérj pizza helyett valami salátát. az otthoni brassió krumplival sem kevesebb kalória.

Valami gyümölcs sem jut eszedbe pizza helyett? nem fognak megkövezni a barátaid, ha nem kérsz pizzát. legyél velük csak a társaság kedvéért.

2013. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csaladdal megyek :) amugy igen, szerintem is salit fogok enni, epp amikor irtad, akkor jutott eszembe
2013. júl. 19. 16:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elég lehangoló lennél, ha te salátát meg gyümölcsöt majszolgatnál, miközben a többiek meg jóízűen fogyasztanák a pizzájukat. Amúgy sincs olyan ember, akit nem csábítana egy finom, forró pizza, jó sok nyúlós sajttal... Ha az esti pizzázásból nem csinálsz rendszert, nem fogsz elhízni egy alkalomtól. Ma este érezd jól magad, hiszen azért mentek, és mondjuk egyél csak 1 szeletet belőle, így mondhatod, hogy ettél velük, de mégsem zabáltad magad tele.
2013. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hús és zöldségevő vagy. Persze térj csak el. Ennek mindig van kockázata, a saját döntésed :)


Szerintem ne egyél, de én mondjuk mindenkinek tök jót akarok.

2013. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gömbicica ***** válasza:

salátát miért nem lehet jóizüen enni???

ha már gyorskaja. én mekiben mást nem is veszek, mint a dobozos zöldsalátát paradicsommal kevés natur csirkemmellel öntet nélkül.

semmivel sem rosszabb kaja mint egy szelet pizza. bocs :-(

szerintem a pizzaevők nem fognak haragudni.

miért kéne nekem azt enni amit a többiek? ha van az étlapon saláta akkor szerintem nyugodtan.

nem fognak összeveszni egy asztalon.

lehangoló!?

ebben aztán semmi lehangoló nincs!

2013. júl. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#3: engem sem vonz, mert nem szeretem a nyúlós sajtot. Ezért ugyan nem szólnak meg senkit, nem is lehangoló. Salátát szeretne, salátát fog enni. De ha mégis megkívánja a pizzát, miért ne ehetne azt is? Egy alkalom, Kérdező, nem halsz bele. :) Majd ott eldöntöd.
2013. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5: Azt hittem, egy baráti társasággal mennek. Ha elhív valaki pizzázni, azon az egy estén igazán bevállalhatok egy szelet pizzát szerintem, még akkor is, ha egészségesen próbálok étkezni. Nem azt mondtam, hogy a salit nem lehet jóízűen enni, sőt, de ha már előre le van beszélve, hogy kollektívan pizzázunk, akkor én nem akarnék ott egyedül a salátámmal nyomulni. Így írásban nagyon jól hangzik, hogy "azt rendel, amit akar", de amikor rajtad kívül mindenki ugyanazt eszi, az valahol egy kicsit kellemetlen neked is, és a többieknek is. Bár ezek szerint mindegy a dolog, úgyis családban marad...

Amúgy meg nem hiszem, hogy a kérdező nagy szakártő lenne a témában, ha brassóihoz hasonló ételekkel próbálja összekuporgatni a napi 1000 kalóriáját... Ha mindig egészségesen, sokszínűen, elegendő mennyiséget enne, nem kéne aggódnia, hogy mit csinál vele az az egy szelet pizza.

"engem sem vonz, mert nem szeretem a nyúlós sajtot." Kiszámítható volt, hogy ezt valaki le fogja írni. :) Annyira lényegtelen.

"Salátát szeretne, salátát fog enni." Sajnálom, de nem láttam idő közben, hogy a kérdező megválaszolta már saját magának a kérdést (csupán az első választ). Ahogy érzi, én csak leírtam a véleményem, mert ezt kérte.

2013. júl. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
vegul megettem egy lekvaros palit anya unszolasara, es egy tejszinhab nelkuli gyumolcskelyhet
2013. júl. 19. 21:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor már pizzát is ehettél volna:D


Egyébként kalóriát számolni a legnagyobb baromság a világon. Na jó, a 90 napos diétánál egy fokkal azért jobb. De a lényeg, hogy az ember húst és zöldséget eszik természetes körülmények között. Ebből rengeteg kalóriát megehetsz, nem fogsz elhízni tőle soha. Cukros, lisztes dolgoktól viszont mindenképpen hízol valamennyit, akármilyen keveset is eszel belőlük.

2013. aug. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!