Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az arachnofóbi...

Mit lehet tenni az arachnofóbiámmal pszichiáter nélkül?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 éve elterjedtek nálunk a lakásban a pókok.Azelőtt is és most is rettentően félek tőlük a nagy lábuk miatt.Mostanában azonban ezerrel küzdök az elterjedésük ellen,de minél jobban küzdök,annál többet látok pókot..stb.

Ma lencsevégre kaptam ezt a pókot:

[link]

Azóta körülbelül az idegokk kerülget,remegtem kb.1 percig.ALig mertem vécére menni,ezután már fürödni is alig merek majd..


Viszont nem akarok pszichiáterhez menni,mert nincs rá pénzem,és a szüleimnek sincs rá jelenleg.Másra kell.


17/L


2013. aug. 1. 02:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ehez nem kell pszichiáter.

A prágai állatkertben a mostani árvizeki ezt úgy kezelték, hogy a "pácienst" elvitték a pókok terráriumához és ott egy bemutatót tartottak nekik, ami azzal végződött, hogy a pókot kezébe adták, ott fogdosták, simogatták és a fóbia eltünt. Ha nem egyszeri alkalomból, de kétszerre, háromszorra igen.

Te is úgy próbáld, hogy nézegeted őket, egyre közelebbről, aztán majd a kezeden is futkoshatnak.

2013. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Wahh a kezemen semmi esetre sem..egyedül áhh.. sőt,mással sem.Félek,hogy más helyre is befut..XDD :SSS
2013. aug. 2. 02:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!