Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Találkoztatok már pszichopata...

Találkoztatok már pszichopata vagy mentálisan instabil emberrel? Miről lehet őket felismerni?

Figyelt kérdés
Nem viccnek gondolom a kérdést, fontos lenne! Lehetőleg csak normális válaszokat kérnék!!
2009. okt. 25. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl. hogy bármit mondasz, félreérti (sokszor szándékosan) vagy magára veszi sértésként. Mindenen megsértődik, de olyanokon is, ami a legkevésbé sem érthető úgy.
2009. okt. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az exem volt ilyen. Kiderült, hogy erős nyugtatókat szedett. De még így is nagyon agresszív volt velem, végül már féltem is tőle. A szakítást szerencsére megoldotta helyettem: Minden egyes randi azzal kezdődött, hogy siránkozott, hogy az anyukája milyen beteg meg az apukája milyen beteg stb. Egyszer mondta hogy az anyukájának szívritmus zavara van. Erre én (mivel én évekig ezzel küzdöttem) csak ennyit mondtam szomorúan: Sajnos van ilyen... Erre halálosan megsértődött rám és szakított. Szerencsére. Persze később megbánta és vissza akart jönni hozzám de nekem már megvolt a mostani párom.

Bocsi hogy ilyen hosszan írtam.

2009. okt. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szóval az, hogy majdnem mindenen megsértődik az már lehet jel? Ketten is írtatok erről... érdekes....
2009. okt. 25. 11:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mentálisan instabil: sértődékeny, ingerlékeny, szorongó, könnyen sírva fakad.


Pszichopata: nincsenek érzelmei, mindenkit kihasznál.


Ha valaki mindenen megsértődik, akkor az lehet jel.

2009. okt. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én ehhez egyáltalán nem értek, de azt hiszem, ha valaki gyakran megsértődik, az is lehet jel. Gondolom, azért teszi mert meg kell majd vigasztalnod, tartozol majd neki, kaphat valamit azért, hogy újra szóba álljon veled.

Instabilnak sok mindent nevezhetünk, vannak a csendes őrültek és vannak a pszichopaták, akik általában kihasználnak másokat és bőbeszédűek, de ezeket is nehéz besorolni. Nehéz eldönteni egy emberről, hogy milyen a mentális állapota.

2012. márc. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!