Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy pszichopata vagyok-e?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 20:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%
Ha ez így felmerült benned, nagy valószínűséggel nem vagy az.
2011. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%
Menj el egy pszichológushoz vagy pszichiáterhez ő megmondja, ez a dolga :)
2011. júl. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

Milyen jelekből,tünetekből gondolod,hogy az lennél?(Milyen tüneteket észlelsz magadon?)

Az ember(normális,épelméjű ember) nem szokott ilyen kérdést felvetni magában.

2011. júl. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

1.válaszóló:attól, h felteszem, még lehetek az:D

2.válaszoló:neten nincsenek ilyesmik? nem futkoznék el dokihoz ha nem muszály:(

3.válaszoló:Nem is tudom, olyan furcsa vagyok,szeretem a véres dolgokat, filmeket,és sokszor eltöprengek,milyen egy tökéletes gyilkosság,menekülés,nyom eltűntetés,meg ilyesmik. Nehéz ezt szavakba önteni,csak érzem, h valami nincs rendben a fejemben

2011. júl. 21. 20:51
 5/29 anonim ***** válasza:
34%
Hát én azért felkeresnék egy szakembert, mert neten nem mondhat senki biztosat. Viszont biztos van netes oldal ahol pszichológus válaszol, de pl a kiskegyedbe is lehet írni ilyen kérdéseket :D
2011. júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
időközben érdekes dolgokat találtam a neten! ezeknek a többsége illik rám [link]
2011. júl. 21. 21:07
 7/29 anonim ***** válasza:
86%
A pszichopaták egyáltalán nem olyanok, mint a filmekben.
2011. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha ez igaz, akkor legalább tisztában vagy vele. Szerintem próbáld direkt ellensúlyozni. Vagyis: nem érzel részvétet? Ok, de ne csinálj olyasmit, amiről tudod, h mások éreznének, meg ilyesmi. Érted, mire akarok kilyukadni?
2011. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%
Szereted a horrort és a krimit? Úristen, micsoda perverzió. Ilyen alapon hány millió pszichopata él csak ebben az országban? Lehet, hogy az összes bűnügyi sorozatot a zártosztályoknak forgatják?
2011. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

haha,de vicces vagy! nem erre akarok kilyukadni, ha azért vagyok ilyen, mert szeretem a horrort,és a krimit,hanem h túlzottan szeretem, egyszerűen iműdom az ilyen sorozatgyilkosos filmet, és közben elgondolkodok azon, h én mit csinálnék ha serial killer lennék.mind1,ezt nem valami könnyű elmagyarázni,ha nem hiszed, vagy beszolsz,az a te dolgod,én tudom,h mit érzek,csak nehéz leírni.

Egyébként nem is nagyon akarom ellensúlyozni:S próbáltam párszor,de egyszerűen nem érzek

2011. júl. 21. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!