Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan betegedjek vagy sérülje...

Hogyan betegedjek vagy sérüljek meg?

Figyelt kérdés

2013. aug. 4. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb, ha egyiket sem teszed, ezeket a dolgokat igyekezz elkerülni!
2013. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
miért?!
2013. aug. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hol nem akarsz megjelenni? Egyébként nem kell szó szerint megbetegedni vagy megsérülni.
2013. aug. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hülyeség és, hogy én sem lehetek százas, de csak így kaphatok egy kis figyelmet. Nem vagyok sem mazochista se elmebajos csak egy kis törődésre vágyom, amit eddig sem kaptam meg. Mikor beteg voltam, akkor úgy éreztem, hogy számítok és én is fontos vagyok, szeretnek. Egyébként pedig nem érdeklek senkit, sem a barátaimat, sem a szüleimet, sem senkit. Tisztában vagyok vele, hogy nem ez a jó megoldás, de nem tudom mit kéne tennem. Akkor sem viszik túlzásba, de jól esik, hogy legalább egy kicsit. Nem szívesen teszek kárt magamban, nem élvezem az önsanyargatást, de beszélhetek, mondhatok akármit senki sem figyel rám. Ez csak egy alternatív ötlet, viszont akinek van jobb, ennél márpedig biztos van, az kérem ossza meg velem.
2013. aug. 4. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!