Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy soha az...

Miért van az, hogy soha az életben nem csípett meg se bolha se tetű se semmi? Kivéve a szúnyog de az is elhanyagolható mert ha nyüzsögnek és a körülöttem lévőket már tarjagosra marták akkor talán egy-kettő megcsíp de van, hogy egy sem.

Figyelt kérdés
(soha nem voltam himlős sem) 38F

2013. aug. 8. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Irigyellek. Én kutyamenhelyre járok és minden bolha megtalál és még allergiás is vagyok a csípésekre. Téged valószínű,hogy "nem szeretnek"..
2013. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet csak nem vetted észre. Meg ha nem is nagyon voltál olyan helyen, ahol valami megcsíphet, akkor nyilván nem lesz nagy esély rá.


A himlő pedig van, hogy tünetmentes, vagy nagyon gyors lefolyású, elvileg nekem se volt, később mégis övsömöröm volt egyszer, az pedig csak akkor lehet, ha az ember már volt bárányhimlős.

2013. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már kb 30 éve várok erre a válaszra, gyerek koromban emléxem rá, h. mindig voltak disznók csirkék stb, és mindig volt kutyám macskám, jelenleg 2-2. Soha nem csípet meg semmilyen bolha, tetű, csak néha-néha 1-1 szúnyog, és kullancsom sem volt. Orvost sosem akartam megkérdezni mert engem ne szurkáljon, ne tesztelgessen mint az allergiásokat (szerencsére az sem voltam még) Már azon is gondolkodtam, talán beteg vagyok vagy a vérem nem jó csak nem tudom. Bár mikor besoroztak a 90-es évek elején akkor voltak vizsgálatok s ha nem jó lenne valami csak szóltak volna. Igazából nem zavar, csak furcsa!

Mondok még egy érdekességet: én kamionos vagyok és ez az eset tavaly volt, vettem át 1 kamiont egy kollégától de nem szólt a főnök semmit csak, h. nincs jelen a kolléga az átvételkor.

Jómagam tiszta vagyok, minden nap csak tiszta ruhát vagyok hajlandó felvenni és az autóm is olyan mint a patyolat sem abba sem pedig a kamionba nem szállok be csak zokniba ill. mezítláb.

Vannak +gumiszőnyegek, papírok arra az esetre ha más is beszállna, sokat takarítok, pucerálok.

Mikor itthon vagyok a párom autóját is takarítom lépten-nyomon.

Szal mikor átvettem a kamion csak mérges voltam, h. koszos kivűl-belül de semmi gond, kaptam 100eurót a takarításra. Majd pár napra rá tudtam meg, h. rühös volt a kolléga és az fertőző, de vagy csak mert nagyon alapos voltam a takarítással, vagy arra is immunis vagyok, nem tudom csak azt, h. én nem kaptam el.

2013. aug. 8. 17:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább az lett volna furcsa, ha elkaptad volna, ugyanis a terjedéshez közvetlen érintkezés szükséges, anélkül csak ritkán lehet elkapni.
2013. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!