Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam elaltatni magam?

Hogyan tudnam elaltatni magam?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesit hogy lefekszem aludni es van hogy orakig csak forgolodom (pl most is) es keptelen vagyok elaludni. Igaz ilyenkor porog az agyam, de azzal meg nem tudok mit kezdeni. Valami jo modszer hogy konnyebben elaludhassak?:S

2013. aug. 11. 02:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is elegem lett ebből az éjjszakai bagolykodásból... Nem tudok aludni, ideges vagyok; belátom: gyógyszerre van szükségem.

Most vettem be 1mg rivotrilt, szóval el is köszönök :D

2013. aug. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be, hogy lefekvés előtt veszek egy langyos zuhanyt és megiszom egy pohár langyos tejet.
2013. aug. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Fáraszd le magad fizikailag + lelkileg és "könnyebb" lesz elaludni... ha még most sem jó, akkor próbálkozz a melegtejjel (LOL), és ha még most sem akkor pedig gyógyszer, vagy bagolykodsz tovább :D
2013. aug. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kakukkmák
2013. aug. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sportolj, mondjuk alvás előtt fuss pár kört az utcában. jól is gofsz kinézni és fáradt is leszel:D
2013. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na majd ma este összekombinálom: elmegyek futni utána meleg zuhany meleg tej..:DD hát én homeopátiás altatót próbáltam de mint pofon a szarnak annyit ért.. amúgy a lelki lefárasztás tényleg sokat ér, néha veszekedés és sírás után nagyon könnyen elnyom az álom.:D de köszi a válaszokat:)
2013. aug. 11. 15:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmi kaja este 6 után, semmi koffein, se energiaital vagy egyéb nap közben sem, és reggel kelj egy kicsit korábban egy pár napig. Figyeld a frontokat és a légnyomásváltozásokat, hogy összefügg-e azzal, sőt gyakran a szeles időben sem tud az ember aludni.

Az extrém melegben éjjel se hül le a lakás, én pl attól se tudok normálisan aludni.

2013. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A kavet utalom energiaitalt meg kb evente ketszer iszom:D kajalast igyekszem szabalyozni de van hogy 8-9kor vacszizom.:/ igen a meleg az meg ratett egy lapattal de amugy sem sokkal konnyebb:(
2013. aug. 12. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!