Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek volt már ilyen időszak?

Nektek volt már ilyen időszak?

Figyelt kérdés

Alvászavarok, amikor több napon át pár órát alszotok, és érzem hogy kimerült vagyok de nem tudtok elaludni, ha meg nagy nehezen sikerül akkor 1-4 órát csak (mikor hogy). Az a legszörnyűbb hogy tegnap este 9 lefeküdtem reggel 7 forgolódtam 1 percet se aludtam, aztán nagy nehezen sikerült kemény másfél órát aludnom... 1 hete tart, semmit nem szedek rá, max citromfű teát iszok előtte az valamennyire segít.

Azon az 1 héten rá stresszeztem de túltettem magam, most érzem azt hogy nyugodt vagyok de még így sem sikerül.

Már próbáltam, hogy előtte olvasok nem segít, próbálok nyugodtan ellazult állapotban aludni. Már attól félek hogy nem tudom magam kialudni rendesen! Mert eddig nem voltak ilyen gondjaim, simán tudtam aludni megszakítás nélkül 6-7 vagy 8 órákat is.


2013. aug. 27. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy ördögi kör. Ne görcsölj annyit rajta.


Figyelj! Ne aludj el egy éjszaka, és csináld végig a követekező napot ébren. A végére baromi álmos leszel, és fogsz tudni aludni.

2013. aug. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát reméljük hogy akkor se fogok majd óránként ébredezni! :/
2013. aug. 27. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!