Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magasság növelő talpbetét?

Magasság növelő talpbetét?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 1. 06:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/108 A kérdező kommentje:
mi kellene leessen?
2010. febr. 26. 19:21
 12/108 anonim válasza:
78%

Nem akarom ócsárolni sem véleményezni az oldal talpbetétes+ megrendelős részét. Ha tényleg jó a termékük remélem fejlődnek ezen a téren és sikeresek lesznek (lásd a karcolhatatlan védőfólia forgalmazós oldalt. Egészen összeszedték magukat). Annyit mondok csak, hogy így ebben a formában nem ajánlanám a megrendelését, de a túl komolyan vevését is megfontolnám.


Az oldal tanácsait mellesleg érdemes megfogadni azok hasznosak egy egészségesebb jobb élethez.

2010. febr. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/108 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy egy termék hatásosságát az oldal alapján kellene értékelni, szerintem az itteni érdeklődők jobban örülnének, ha empirikus tapasztalatokat olvasnának. Én régen rendeltem, akkor még más volt az oldal, most megnéztem és talán ha kicsit jobban elolvasná az ember a dolgokat, akkor megértené miért vannak úgy, ahogy.


Egyébként én 3 hónapja használom és 3 centivel mértem tegnap többet a régi magasságomnál!

2010. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/108 A kérdező kommentje:

a gyakorlatokat is vegzed rendesen?

nincs tolle izomlazad ? ;DD

en sportolok rendszeresen de ezektol a gyakorlatoktol elso alkalommal olyan izomlazamlett hogy cask na

2010. márc. 2. 18:19
 15/108 anonim ***** válasza:
Természetesen végzem őket, hisz fontosak. De, nekem is volt az elején izomlázam :) Minden Stage-váltás elején:) Aztán meg lehet szokni.
2010. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/108 anonim ***** válasza:
Hello azt szeretném megkérdezni, hogyha vkinek van ilyen talpbetéte és már nem használja attól megvenném olcsóbban. Nincs pénzem megrendelni a honlapról.
2010. ápr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/108 anonim válasza:

Hello!

Valakinek lenne ilyen talpbetétje és eladná én átveném tőle . Kiváncsiságból.

2010. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/108 anonim ***** válasza:
Valakinek esetleg valami fejlemény? Eredmények? Sokat segítene, akinek van bármilyen tapasztalata kérem ossza meg.
2010. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/108 anonim ***** válasza:
100%
Én kettő és fél hónapja használom. Eddig olyan 1-1,5 cm pluszt mértem. Nem annyira sok, de már 30 év fele közelítek. Az oldalon azt írják, hogy a végeredmény 6-9 hónap körül várható, kíváncsian várom.
2010. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/108 anonim ***** válasza:
És a rendeléssel nem volt semmiféle problémád?
2010. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!