Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magasság növelő talpbetét?

Magasság növelő talpbetét?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 1. 06:10
 51/108 anonim ***** válasza:
100%
ott a pont az előttem szólónál! mivel én utána érdeklődtem ennek,és én is azt a választ kaptam hogy ha a csont végeken a porcok már becsontosodtak,megkeményedtek,akkor azok már nem lesznek hosszabbak,nem tudnak növekedni,vagy valami ilyesmit mondott a háziorvosom.Ha valaki tud valamilyen épkézláb magyarázatot,információt hogy 20év felett hogy tud mégis valaki nőni valaki ezzel a talpbetéttel,akkor az legyen szíves ossza meg velem...(velünk) előre is köszi
2010. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/108 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valaki nő is valamennyit, azt is a nyújtógyakorlatoknak köszönheti. Amúgy meg a sikertörténeteket szerintem maga az oldal készítői, a talpbetét forgalmazói írják ide.
2010. nov. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/108 anonim ***** válasza:
én is gondoltam már erre :D
2010. nov. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/108 anonim ***** válasza:
a kérdés megfogalmazása is nagyon letisztult, meg egyből ott link is .....
2010. nov. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/108 A kérdező kommentje:

en tettem fel a kerdest es semmi kozom hozzajuk :)))

meg minidg nem rendeltem meg a termeket mert en is attol tartok h a talpbetet forgalmazoi irjak ide a sikertorteneteket. remelem h nem igy van

2010. nov. 10. 14:41
 56/108 anonim ***** válasza:
Milyen magasak vagytok egyébként? F? L?
2010. nov. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/108 anonim válasza:

Már ne haragudjatok, de menjetek msnre, ha nincs érdemi hozzáfűznivalótok vagy válaszotok a termékkel kapcsolatban akkor csak gyártjátok a sok felesleges kommentet. Ha valaki ide néz, az a termék iránt érdeklődik és nem a ti magasságotok iránt. Emellett konkrét használók véleményére kíváncsi az ember nem a spekulálásokra és összeesküvés elméletekre. Ha kérdésetek van írjatok nekik, ne tőlünk kérdezzétek, akik szintén nem tudják.

Bocs a kirohanásért, de körülbelül 3 oldalnyi felesleg van itt, és az egész elindult egy olyan irányba, amikor is 2-3 ember képes oldalakon keresztül beszélgetni!

Köszönöm.

2010. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/108 anonim ***** válasza:

hát szerintem meg a sok "sikertörténetből" volt elég. ha még 20 olyan kommentet olvasok hogy ennyi meg ennyi ideje használom, és ennyi meg ennyi centit nőttem, akkor sem fog jobban meggyőzni.(tehát ezek nincsenek hasznomra, én erőteljesen gondolkozom azon hogy vegyek-e ilyen talpbetétet,de számomra ezek a "sikertörténetek" nem osztanak és szoroznak. azt nem mondom hogy nem motiválóak,de majd akkor tudok a talpbetét megvétele mellett dönteni, ha valaki azt értelmesen megmagyarázza,(ahogy az előttem szólókat is érdekelte) hogy hogy tud valaki ezzel nőni, ha már lezárultak a növekedési zónák.(ami az átlag embereknél a tízes évei végén bekövetkezik)szóval inkább olyan írjon kommentet,aki erre tud válaszolni! egy ilyen komment felérne az összes sikertörténet "hasznával".

köszönöm. -.-"

2010. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/108 anonim válasza:
100%

Hát ha neked csak ennyi kell, akkor miért nem tőlük kérdezed meg? Ők majd válaszolnak, ők a forgalmazók, most egy vásárló, honnan tudja a biológiai okokat? Ha megvette és tapasztalt változást, akkor örül neki. Hiába írnak ide ezren is úgy se hiszitek el szóval tök mindegy, csak másokat bizonytalanítotok el, mikor lehet igazatok sincs. Írj nekik és probléma megoldva nem értem mit kell itt töketlenkedni már elnézést. Nem akarlak megbántani, de mondd hogy nincs igazam és a biológiai kérdéseidre választ ITT kell keresni és nem náluk. Ha "nem mered", akkor szívesen írok én nekik és megírom ide a választ, hisz te is azt tennéd.

Még egyszer: nem a kérdéseddel van a baj, hanem hogy rossz helyen keresed a konkrét választ, ráadásul mellé olyanokat irkáltok, ami nem biztos hogy fedi a valóságot, mert az, hogy ti nem hiszitek el az egy dolog, ám már általánosításban beszéltek. Csupán ennyi a problémám.

2010. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/108 anonim válasza:
100%

Na írtam tegnap nekik, ma kaptam egy kiadós választ! A levelem és a válasz rá:


„Sziasztok!


Érdekelne, hogy ha már megálltam a növésben és bezáródtak a korongjaim, akkor hogyan tudok még nőni? Senki nem tudja és a gyakorikérések.hu-n is téma. Ismeritek azt a fórumot? Örülnék ha megírnátok és megírhatnám oda.


Várom válaszod, Ádám”



„Kedves Ádám,


Köszönöm kérdésed és a linket. Igen, korábban tudtunk erről a kérdezz-felelek oldalról, ám akkor még olyan egy oldal volt írva, aztán azóta nem is foglalkozunk vele, a későbbiekben leírom, hogy miért. Egyébként meg kell jegyeznem, most így végig olvasva megmosolyogtam néhány hozzászólást. Mivel látom, hogy mi van itt, kérlek az egész levelet másold be nekik, hagy olvassa el mindenki akit érdekel.


Kezdjük a kérdéseddel, ami ugyebár az, hogy hogyan is tud az ember nőni, ha már egyszer megállt a növésben és bezárultak a korongok. A válasz olyan egyszerű, mint amilyen bonyolult. Kérlek, lassan olvasd, hogy könnyebben megértsd.


Kezdjük azzal, hogy a növekedés megállás egyáltalán nem egyenlő az epifízis korong elcsontosodásával (magyarán korong bezárulás). Ezt a korongot úgy kell elképzelni, mint a csont végén lévő porcos részt, ami a csont növekedésével tolódik ki. Tehát azon folyamat alatt, amikor az agyalapi mirigyed a genetikádnak és/vagy a külső hatásoknak megfelelően kibocsájtja a növekedési hormont, ami beépül a csontokba. A beépülés során a csont így nő, és a „rajta lévő” porcos korongot tolja maga előtt. Ekkor a korongnak eszében sincs elcsontosodni! Egy porcos, puha anyag.


Aztán bekövetkezik a növekedés lassulás a tizenéves közepén, majd annak végén vagy a húszas évek elején pedig le is áll. Ám nagyon fontos, a leállás nem megy egyik napról a másikra! A szervezeted egy gép, az agyalapi mirigyed is, mint egy kis fogaskerék (talán jó példa), nem rögtön leáll, hanem lassul, lassul ÉS leáll. Tehát az agyalapi mirigyed a tizenévek közepén lelassul, alig működik, cél nélkül elvegetálgat (nincs mi munkát adjon neki), még termel némi hormont, aztán a húszas évek elejére teljesen leáll. Tehát még egyszer elmondom: az, hogy azt tanították, hogy 16 évesen a fiúk megállnak a növésben ez egy szép és jó dolog, ám nem fog az agyalapi mirigyed rögtön leállni, idő kell neki.


Rendben, elérkeztél a húszas éveid elejére. Az agyalapi mirigyed leállt, DE itt jön, amit kevertek. A növekedési korongjaid még nem záródtak be! Gondold el, azoknak a porcos részeknek el kell csontosodniuk! Ez legalább 5-6 évbe telik, és még csak most kezdtek el bezáródni, az agyalapi mirigy „végleges” inaktivitása után. Miért csontosodik el, mert nincs hormon, így nincs csontnövés, nincs, ami tolja maga előtt, így nem frissül. Ezért van a honlapon is az, hogy a korongok olyan a húszas évek végén záródnak be, valakinél, pl. későn érő típusoknál ez kitolódhat a harmincas évek elejére.


Mi van akkor, ha mondjuk az agyalapi mirigyed valamilyen külső inger vagy életmódváltás miatt vagy akármilyen szer miatt újra beindul? Újra kibocsájt növekedési hormont, az beépül a csontokba, azok nőnek, és még ha félig már el is záródtak a korongok, akkor is újra tolja azt.


Oké, harmincas éveidben jársz – nőni akarsz! Van esély vagy valami mód? Most olyan információt írok le, mely nincs a honlapon, teljesen friss anyag, és először (és talán utoljára) a magassag.eu Csomag egyik ebookjában lesz olvasható.


A gerincoszlopod 26 csigolyából áll. Ennek a hosszúsága egy picivel hosszabb, mint a te teljes magasságod fele. Minden csigolya között található egy kis porcos lemez. Ez a lemez lágy részekből áll, leginkább vizet és folyadékot tartalmaz. Maguk a lemezek együtt körülbelül a gerincoszlopod egyötödét adják ki. Ha vastagítod ezeket, nő a magasságod. Mikor vastagodnak? Ha vízszintes helyzetben vagy, vagy ha kihúzod magad, vagy ha növekedési hormonhoz jut. Ezek a kis lemezek nem csontosodnak el, és semmi közük az epifízis korongokhoz. Tulajdonképpen így akármilyen korban tudod növelni a magasságod. Tény, hogy lassabb és kevésbé gyors-látványos a változás, ám mégis valami.


Erre még rá tehet egy csontkovács, aki képes a félrecsúszott csigolyáid a helyükre igazítani, így instant nősz olyan 2-4 cm-t.


Remélem ezek után mindenki számára megközelítőleg érthető lett ez a téma.


A másik téma, amihez szeretnék hozzászólni, az azaz elmélet, mi szerint mi írunk ide „sikertörténeteket”. Megtisztelő, hogy kinézitek ezt belőlünk, nos nem így van el is mondom, hogy miért.


Mi nem eladni akarunk, akkor mindenkire rátukmálnánk a terméket. Hogy hány embernek mondtuk már azt, hogy ne vegye meg, nélküle is érhet el sikert … rengetegnek. Bár nehéz lehet a mai világban elhinni, de mi valóban segíteni szeretnénk. Ezért vagyunk nyíltan őszinték, írunk válaszokban regényeket és ezért nem érdekel minket, hogy itt mi megy. Ugyanis mi CSAK olyan embereknek akarunk eladni, akik az oldal elolvasása után úgy érzik, hogy igenis adnak neki egy esélyt vagy még jobb, ha teljesen bíznak benne. Ha valaki már ide téved, mert „gyanakodik”, az számunkra már nem potenciális vásárló, hisz egy olyan útra lépett, amin csak kétség van, majd ha meg is veszi, egy hónap után feladja majd habzó szájjal ír a legelső fórumra. Tehát megkérünk mindenkit, hogy aki ilyennek érzi magát, kérjük ne rendeljen! Segítünk neki a nélkül is és adunk tanácsot is. Komolyan! Lehet ezért nekünk támadni, ám azzal mindenki csak a saját szegénységi bizonyítványát állítja ki, és nyugodtan lehet tovább „összeesküvés elméletek” gyártani, mert így, akik hisznek annak, azok számunkra nem potenciális vásárlók, így jó, ha lemorzsolódnak.


Ha bármilyen kérdésetek van még nekünk írjátok, ha mi nem tudjuk a választ, akkor itt se senki.


Üdv, Alex”

2010. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!